Деякі чоловіки розлучаються частіше за інших і за своє життя встигають побути чоловіками відразу для декількох жінок.

Микита
 
Власники цього імені самі ж страждають від своїх необачних вчинків.
 
Коли Микита закоханий, він буквально і фігурально носить свою кохану на руках. У такому стані він може з легкістю зробити пропозицію, а через пару місяців після весілля втекти, тому що все дуже серйозно, а він ще не готовий і хоче просто насолодитися життям.
 
Данило
 
Чоловіки, які отримали це ім'я, відрізняються підозрілістю. Так-так, якщо ви вибрали Данила, то можете бути готові до перегляду вашої переписки.
 
Цьому чоловікові важливо знати, що у вашому житті є тільки він. Втім, навіть якщо жінка не дає приводу в чомусь себе підозрювати, він рано чи пізно дасть цей привід сам, тому що з вірністю у Данила проблеми.
 
 
Денис
 
Чоловіки на ім'я Денис воліють жити в розкоші, їм подобається жіноча увага і різноманітність сексуальних партнерів.
 
Розгульний спосіб життя Дениса не в'яжеться зі шлюбом, якщо ж це все-таки трапляється, то довго такий союз не проживає, жінка не витримує.
 
Ян
 
Чоловіки, названі так, відрізняються волелюбністю. Вони розуміють, що шлюб - річ обов'язкова, але не розуміють всієї відповідальності такого союзу. Коли солодко-квітковий період закінчується, спільне життя стає для Яна золотою кліткою, і він починає боротися за втрачену свободу.

Геннадій
 
Дане ім'я наділяє його володарів тотальною невпевненістю в собі.
 
Такому чоловікові складно виявляти тепло і ласку, адже його думки більше зайняті тим, наскільки ж сильно він вас не достойний. Така байдужість не сподобається жінці, тому Геннадії залишаються на самоті частіше за інших. Деякі навіть пафосно йдуть, щоб не псувати вам життя.