Цьогоріч навчання у закладі завершили 64 юнаки, які отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Четверо випускників – Владислав Тоненчук, Микита Дацюк, Микола Марчук та Володимир Хайчевський – закінчили ліцей з відзнакою.
Розділити урочисту подію з випускниками прийшли їхні батьки, педагоги та партнери навчального закладу. До привітань долучився і заступник голови Рівненської обласної ради Віталій Ундір, який взяв участь у церемонії вручення документів про освіту.
Під час заходу також відзначили працівників ліцею за сумлінну працю та вагомий внесок у виховання молоді. Почесною грамотою Рівненської обласної ради та нагрудним знаком нагородили вчительку фізики Наталію Шевчук. Цінний подарунок — годинник Рівненської обласної ради — отримала педагог-організаторка Світлана Віровець.
Читайте також: Студенти Рівненщини з 1 вересня отримуватимуть удвічі більші стипендії