В Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі імені Костянтина Івановича Острозького відбувся 24-й випуск ліцеїстів.

Цьогоріч навчання у закладі завершили 64 юнаки, які отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Четверо випускників – Владислав Тоненчук, Микита Дацюк, Микола Марчук та Володимир Хайчевський – закінчили ліцей з відзнакою.

 

Розділити урочисту подію з випускниками прийшли їхні батьки, педагоги та партнери навчального закладу. До привітань долучився і заступник голови Рівненської обласної ради Віталій Ундір, який взяв участь у церемонії вручення документів про освіту.

 

Під час заходу також відзначили працівників ліцею за сумлінну працю та вагомий внесок у виховання молоді. Почесною грамотою Рівненської обласної ради та нагрудним знаком нагородили вчительку фізики Наталію Шевчук. Цінний подарунок — годинник Рівненської обласної ради — отримала педагог-організаторка Світлана Віровець.

 

Читайте також: Студенти Рівненщини з 1 вересня отримуватимуть удвічі більші стипендії