У Дубні та Рівному патрульні поліцейські зафіксували три випадки керування електротранспортом у стані алкогольного або ймовірного наркотичного сп’яніння. На порушників склали адміністративні матеріали.

Патрульні Рівненщини продовжують виявляти водіїв, які сідають за кермо транспортних засобів у стані сп’яніння, наражаючи на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.

Так, учора близько 23:00 на вулиці Замковій у Дубні інспектори зупинили електричний транспортний засіб Corso Ride, який рухався без номерного знака. Під час спілкування з 55-річним водієм поліцейські помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Перевірка за допомогою алкотестера показала 1,64 проміле алкоголю в організмі.

Ще один випадок стався у Рівному на вулиці Вербовій. Патрульні зупинили 25-річного керманича електросамоката, у якого також виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці зупинки. Результат тестування склав 0,94 проміле.

В обох випадках правоохоронці склали на водіїв протоколи за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).

Крім того, сьогодні близько першої години ночі у Рівному патрульні зупинили електричний транспортний засіб Garow. Під час спілкування з 43-річним керманичем інспектори виявили ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти медичний огляд. Однак чоловік відмовився.

На нього склали протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП — втретє протягом року керування транспортним засобом у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду.

Правоохоронці вкотре нагадують: електросамокати, електроскутери та інші двоколісні транспортні засоби є джерелом підвищеної небезпеки, а керування ними в стані сп’яніння може мати серйозні наслідки.

Про це інформує пресслужба патрульної поліції Рівненської області.

Читайте також: Ремонтував дах і обікрав господиню: на Рівненщині судитимуть 43-річного чоловіка