«Як корабель назвеш, так він і попливе»- говорить відома мудрість. Так і з людьми. Одні імена приносять їм удачу та щастя. Інших же супроводжують нещастя та біди. Тому, дізнайтеся як назвати хлопчика, аби він став щасливим та успішним?

 Імена потрібно не тільки правильно давати їх ще потрібно правильно використовувати. Наприклад, чоловіча енергетика не терпить прізвиськ і кличок.

Олександр
 
Недарма це ім'я таке популярне серед хлопчиків. Воно перекладається як «захисник роду». Таке ім'я буде оберігати і чоловіка, і всю його сім'ю.
 
Богдан
 
Це ім'я означає «Богом даний». Як ви зрозуміли, володар цього імені знаходиться під заступництвом і захистом Всевишнього.
 
Володимир
 
Він же «Владика світу». Приголомшливий дипломат з пелюшок. Уникає конфліктів і знає як їх залагодити. Володимира люблять і дуже поважають.
 
 
Віктор
 
Він - переможець не тільки в значенні імені. Віктори йдуть напролом, успішні в кар'єрі. Ім'я настільки сильно енергетично заряджене, що захищає свого власника від енергетичного вампіризму.
 
Захар
 
Це ім'я перекладається «Господь згадав». Він також ходить під покровом Всевишнього. Той всіляко йому допомагає і оберігає.
 
Кирило
 
Ім'я Кирило означає «пан». І цим все сказано. Кирило сам собі начальник, опора і міцні стіни. Це дуже сильне ім'я для хлопчика.
 
Михайло
 
З давньоєврейської ім'я перекладається «рівний, подібний Яхве (Богові)». Такі діти наділені удачею у всіх сенсах. Вони дуже врівноважені і спокійні.
 
Ярослав
 
Це слов'янське ім'я означає «яскравий і сильний». Ім'я дуже енергетично заряджене на успіх у всіх сферах. Ярослава по житті не зломити, а всі неприємності він сприймає як точку росту.