Абітурієнти з Рівненщини, які складуть НМТ щонайменше на 185 балів з кожного предмета та вступлять до українських університетів, матимуть право на президентську стипендію у розмірі 10 тисяч гривень на місяць. Також із 1 вересня в Україні удвічі зростуть академічні стипендії для студентів.

Держава продовжує підтримувати талановиту молодь та створювати умови, щоб найкращі випускники здобували освіту саме в Україні.

Абітурієнти, які цьогоріч складуть НМТ щонайменше на 185 балів з кожного предмета, зможуть отримувати спеціальну стипендію від Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту — 10 тисяч гривень щомісяця протягом року.

Обов’язкова умова — вступ до українського універитету.

Водночас держава посилює підтримку студентів загалом. Із 1 вересня стипендії в закладах вищої та фахової передвищої освіти зростуть удвічі. Зокрема, мінімальна академічна стипендія для студентів університетів становитиме 4 тисячі гривень.

Рівненщина традиційно демонструє високі результати. Торік 81 учасник НМТ з області отримав 200 балів з одного предмета, ще п’ятеро випускників набрали максимальні 200 балів одразу з двох предметів. Також минулого року президентську стипендію отримала випускниця Обласного наукового ліцею в Рівному Вікторія Катеринюк, - нагадує перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Читайте також: На Дубенщині водій сім разів проходив тест на алкоголь: «Драгер» щоразу показував максимальний результат