Держава продовжує підтримувати талановиту молодь та створювати умови, щоб найкращі випускники здобували освіту саме в Україні.
Абітурієнти, які цьогоріч складуть НМТ щонайменше на 185 балів з кожного предмета, зможуть отримувати спеціальну стипендію від Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту — 10 тисяч гривень щомісяця протягом року.
Обов’язкова умова — вступ до українського універитету.
Водночас держава посилює підтримку студентів загалом. Із 1 вересня стипендії в закладах вищої та фахової передвищої освіти зростуть удвічі. Зокрема, мінімальна академічна стипендія для студентів університетів становитиме 4 тисячі гривень.
Рівненщина традиційно демонструє високі результати. Торік 81 учасник НМТ з області отримав 200 балів з одного предмета, ще п’ятеро випускників набрали максимальні 200 балів одразу з двох предметів. Також минулого року президентську стипендію отримала випускниця Обласного наукового ліцею в Рівному Вікторія Катеринюк, - нагадує перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Читайте також: На Дубенщині водій сім разів проходив тест на алкоголь: «Драгер» щоразу показував максимальний результат