Зіркове протистояння на футбольному полі заради українського війська. На рівненському стадіоні «Авангард» відбувся благодійний шоу-матч, де зійшлися збірна Рівненщини та команда «Там Там + Зірки Волині». На газон вийшли легенди українського футболу та ексгравці національної збірної. Попри запеклу боротьбу та перемогу гостей із Луцька, рахунок на табло цього дня був другорядним. Головне завдання заходу — збір коштів на квадроцикл. За кулісами благодійного дербі спостерігали і наші журналісти.

Рівненський «Авангард» знову приймає топ-склади, але цього разу — у благодійному форматі. На трибунах — вболівальники, які прийшли за донати, а на полі — легенди, на чиїх іменах зростало не одне покоління фанатів. Артем Федецький, Тарас Михалик, Євген Селезньов та Микола Морозюк знову в грі. Організатори кажуть: ідею зіграти таке міжобласне дербі погодили з волинянами буквально за один день, аби вкотре нагадати про єдність та підтримати Збройні сили України.

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, долучився до гри у ролі вболівальника і наголосив: такі матчі — це дієвий спосіб зшивати країну мовою спорту. Посадовець запропонував розширити географію турніру та запрошувати на майбутні поєдинки команди зі східних регіонів України.

Окремим подарунком для місцевих уболівальників стало повернення на рівненську арену у червоно-чорній формі екснападника «Вереса» Михайла Сергійчука. Футболіст, який тепер жартома називає себе ветераном, зміг відзначитися забитим голом у ворота волинян. Попри підсумкову перемогу гостей із Волині, гравці не приховували позитивних емоцій від зустрічі на полі.

Усі зібрані під час матчу кошти організатори напряму передадуть на закупівлю спецтранспорту для 142-ї бригади ЗСУ.

Читайте також: Понад 3,5 тисячі дітей народилися у Сарненському пологовому будинку від початку великої війни