Учора близько 23:00 до патрульних звернувся небайдужий громадянин, який повідомив, що узбіччям автодороги М-06 Київ — Чоп поблизу села Карпилівка йде дівчина з дитячим візком.
Прибувши на місце, інспектори виявили 17-річну маму із чотиримісячною дитиною. Дівчина пояснила, що запізнилася на рейсовий автобус і вирішила пішки дістатися до найближчого готелю.
Зважаючи на пізню пору доби та небезпеку перебування на узбіччі жвавого автошляху з немовлям, патрульні допомогли жінці та доправили її разом із дитиною до готелю для ночівлі.
Молода мама подякувала поліцейським за оперативну допомогу та небайдужість.
Про це повідомляють в патрульній поліції Рівненської області
Читайте також: На Рівненщині викрили незаконну вирубку сосен у заказнику: збитки перевищили 2,5 мільйона гривень