У період із 15 по 22 червня підрозділи ДСНС Рівненської області здійснили 73 виїзди на виклики громадян.
За цей час рятувальники:
- ліквідували 42 пожежі;
- 16 разів надавали допомогу населенню;
- один раз залучалися до ліквідації наслідків дорожньо-транспортної пригоди;
- знешкодили один вибухонебезпечний предмет;
- врятували п'ятьох людей.
У Головному управлінні ДСНС у Рівненській області наголошують, що рятувальники щодня оперативно реагують на виклики та цілодобово забезпечують безпеку жителів області.
Читайте також: На Дубенщині водій сім разів проходив тест на алкоголь: «Драгер» щоразу показував максимальний результат