rivne1.tv / Проекти / Суренж /
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів


// #обличчя  05.11.2018
Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими

Пластична хірургія: мистецтво робити людей щасливими (переглядів: 176)

Пластична хірургія для нього – це ніщо інше як мистецтво, а людське тіло – чисте полотно, на якому можна творити шедеври. Керівник Центру пластичної хірургії, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України Петро Тарасюк – про місію дарувати людям впевненість.

// #обличчя  05.11.2018
Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті.

Коли віра стає дією: Тарас Сень про життя у доброчинності та доброчинність у житті. (переглядів: 303)

Всі ми потребуємо людської підтримки: одному потрібна молитва, іншому – відверта розмова. Волонтерство не дає забути наскільки ми всі одне одному близькі. Волонтер, пастор церкви «Христос є відповідь», прекрасний сім’янин, батько 5 малюків. Той, кому небайдуже, – Тарас Сень – герой нашої розповіді.

// #обличчя  04.11.2018
Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще»

Віктор Чернега: «Ми беремо будинок з історією та змінюємо її на краще» (переглядів: 194)

Вони були закинуті та нікому не потрібні. Вони – довгобуди, завершення будівництва яких ніяк не могли дочекатися рівняни. Є люди, яким байдуже, а є ті, які змінюють місто. До успіху легких шляхів немає. Про складний шлях відновлення довгобудів розповів голова кооперативу «Квартал» Віктор Чернега.

// #обличчя  04.11.2018
Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя»

Віктор Данилов: «Мандрівки – це стиль життя» (переглядів: 147)

За натурою він дослідник та мандрівник. А почалося все зі школи, великої любові до географії, до вивчення планети у всіх її деталях та жаги до нового. Віктор Данилов ще в дитинстві поставив собі неймовірну мету – побачити світ і відвідати щонайменше 100 країн. Хотілося вивчити географію не з підручника, а прямо там на місці. Як виявилось, немає нічого неможливого, головне – мати непереборне бажання побувати в найцікавіших куточках нашої планети. І зараз на його рахунку мандрівки в 70 країн, а в планах відвідати ще як мінімум 30. Своїми враженнями та порадами досвідченого мандрівника Віктор Данилов ділиться з вами. Читайте, черпайте натхнення, пакуйте валізи та рушайте до своєї мрії!

теги: подорожі, обличчя, Суренж, Віктор Данилов// #місто  04.11.2018
Коли ставиш бізнесу високу планку: як воно – бути зразковим забудовником?

Коли ставиш бізнесу високу планку: як воно – бути зразковим забудовником? (переглядів: 172)

Роздивляючись білборди, сітілайти і вивіски у нашому місті, одразу впадає у вічі велика кількість пропозицій з привабливими квадратними метрами, які можна придбати в новобудовах Рівного. Але не завжди красивий дизайн та гучні слова свідчать про те, що забудовник справді зробить усе для свого клієнта, щоб його очікування від дорогої покупки виправдалися на 100%.

// #обличчя  22.09.2018
FarInHate: «Хобі тисячі, але музика – це найкраще, що з нами сталося»

FarInHate: «Хобі тисячі, але музика – це найкраще, що з нами сталося» (переглядів: 894)

Рівненська музика варта того, щоб про неї дізнавалися, слухали та переслуховували треки сотні разів. А ще більшої уваги достойні справжні фанати своєї справи. Блиск в очах, вибухові емоції та жага до змін – це невідмінна частина кожної репетиції рок-гурту «FarInHate».

теги: музика, Рівне, Farinhate// #рух  14.09.2018
Магазин "Яблуко": ми вирішимо всі ваші проблеми!

Магазин "Яблуко": ми вирішимо всі ваші проблеми! (переглядів: 469)

Магазин «Яблуко» - найперший магазин техніки Apple у Рівному. За тривалий час роботи ми стали партнерами та надійними помічниками для значної кількості наших постійних клієнтів.

теги: техніка, Рівне, Apple, яблуко// #обличчя  17.08.2018
Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі»

Оксана Ковтун: «Я роблю ідеально або не роблю взагалі» (переглядів: 367)

Вона – справжня, вона – щира, вона та, яку хочеться слухати та слухати. Спілкуючись з нею, я надихалася та вслухалася в кожне слово, щоб не пропустити нічого. Вона викладається на максимум у будь-якій справі.
Мріяла стати психологом, але знайшла себе у косметології. Втім психологія не зникає з її життя, адже кожен її пацієнт перевтілюється не тільки ззовні, але й внутрішньо. Вона – приклад поєднання краси та мудрості. Частинку її щирості та натхнення спробую передати вам. Читайте та надихайтеся.

теги: косметолог, Оксана Ковтун, Естет// #місто  18.05.2018
Куди їхати за містикою, або три найлегендарніші місцини на Рівненщині

Куди їхати за містикою, або три найлегендарніші місцини на Рівненщині (переглядів: 316)

На Рівненщині є що подивитися та чим надихнутися. Пропонуємо вашій увазі три наймістичніші місцини на Рівненщині.

теги: туризм, журнал, Суренж// #місто  18.05.2018
Загадка нетуристичного Рівного, або Що таке Суренж?

Загадка нетуристичного Рівного, або Що таке Суренж? (переглядів: 791 / коментарів: 1)

Замок жерців, храм Сонця, візантійський щит, древні монети, розгалужені підземні ходи під сучасним містом... Здається, усе це елементи якоїсь чудної історії, не рівненської точно. Бо ми звикли, що є краєзнавчий музей, «бункер Коха» і знищений «совєтами», зрівняний із землею, майже забутий палац Любомирських. Це все, що у нас є. А спраглим до історії варто навідатися до сусідніх міст — Луцьк, Львів, Тернопіль...

теги: журнал, Суренж// #деталі  17.05.2018
Замість скальпелю: як відтермінувати старість безпечно?

Замість скальпелю: як відтермінувати старість безпечно? (переглядів: 485)

Мода на свіже і підтягнуте обличчя не проходить ніколи. А от молодість швидкоплинна. Та разом із бажанням зберегти її з’являються безліч сучасних, а головне безпечних методів це зробити. Один з таких з’явився у Рівному і має він назву біполярний радіохвильовий ліфтинг апаратом «Reaction». Ця інноваційна у сфері краси послуга поєднує у собі функції вакууму та впливу радіохвиль. Охочих підтягнути та омолодити шкіру безпечно та безболісно завдяки цій процедурі запрошують до медичного центру «Med&Life». А фахівець медичного центру Світлана Майструк розповідає про усі переваги та ефект від біполярного радіохвильового ліфтингу.

теги: журнал, Суренж, surenzh// #обличчя  17.05.2018
Віктор Данилов:  «Ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача»

Віктор Данилов: «Ціль роботи будь-якого ЗМІ — це довіра глядача, слухача, читача» (переглядів: 321)

Без ЗМІ сучасне життя уявити неможливо. Щодня ви дивитеся телевізор, читаєте газету, слухаєте радіо в автомобілі або ж гортаєте стрічку новин у смартфоні. Інтернет, телебачення, радіо та газета. Чи є майбутнє у цих медіа на ринку та як їх розвивати — розповів засновник незалежної преси Рівненщини Віктор Данилов.

теги: журнал, Суренж, surenzh// #рух  14.05.2018
Продавайте із задоволенням

Продавайте із задоволенням (переглядів: 319)

Сьогодні від бізнесу, який розвивається в нашому місті, клієнти вимагають більшого. Хорошої якості товару чи послуги – недостатньо. Люди щодня бувають в інших містах і країнах, порівнюють, аналізують. Відтак чекають висококласного сервісу, приємного спілкування з працівниками компаній, хочуть, щоб розуміли їх індивідуальні потреби, відгукуються на небанальну, чесну, креативну рекламу, прагнуть знати власників бізнесу в обличчя, “дружити” з ними в соцмережах. Тож разом із компанією Smart People ми розпочинаємо спецпроект, покликаний нести практичні знання для управлінців Рівного.

// #рух  14.05.2018
Чому лідерам важливо породжувати інших лідерів

Чому лідерам важливо породжувати інших лідерів (переглядів: 329)

Всі величні лідери — ті, які дійсно досягають успіху, які знаходяться на вершині (і яких не так багато) мають одну спільну рису. Вони знають, що найважливішим завданням лідера є виявлення і утримання біля себе надійних людей. Організація сама по собі не може підвищити продуктивність праці — але люди можуть! Активи, які мають справжню цінність всередині будь-якої організації, це люди. Системи можуть застаріти. Приміщення можуть зруйнуватися. Обладнання може зноситися. Але люди можуть зростати, розвиватися і працювати ще більш ефективно.

теги: журнал, лідери, Суренж// #місто  10.05.2018
Надія Косміаді: назад у минуле

Надія Косміаді: назад у минуле (переглядів: 605)

Вона запрошує до себе без будь-якого остраху. Просить не соромитися вмикати світло, розглядати кожну дрібничку за склом, на численних поличках і столиках. Речей стільки, що з першого погляду і не розбереш, наскільки вони цінні. Музей цей простір не нагадує, бо ж надто вже у музеях незатишно. Натомість тут атмосферно і цю територію панування прекрасного називають «арт-ательє».

теги: Рівне, журнал, Суренж, surenzh// #рух  10.05.2018
Територія чоловіка, або куди йти з кудлатою бородою?

Територія чоловіка, або куди йти з кудлатою бородою? (переглядів: 396)

Рожеві стіни і того ж кольору баночки-скляночки, балачки про обновки найкращої подруги та нарікання на бойфренда, а ще — суцільне жіноцтво навколо. Такі реалії не кожна чоловіча психіка витримає. От і Рома вирішив: віднині ніяких салонів краси. Тим паче, у Рівному відкрився барбершоп «Gentle Razor Barbershop». А це звучить куди солідніше, ніж перукарня/салон краси. Перукарні для чоловіків — барбершопи — виникли у 18 столітті. Чоловіки з розкішною рослинністю на підборідді та вусами тоді були у тренді.

теги: Рівне, журнал, Суренж, surenzh// #місто  08.05.2018
Фотопроект "Постфактум"

Фотопроект "Постфактум" (переглядів: 434)

Про вулиці, які ще мають своє обличчя і біографію, про будинки, які мають пам’ять, про факти, які нагадають нам — ми маємо більше, ніж вважаємо...

теги: Суренж, Постфактум, фотопроект// #рух  03.05.2018
Таня Швая:  “Моя справа – це невід’ємне від мене, тому я намагаюся викладатися “на всі сто”

Таня Швая: “Моя справа – це невід’ємне від мене, тому я намагаюся викладатися “на всі сто” (переглядів: 395)

Таня з тих людей, що не можуть займатися тим, що не знаходить відгуку в її душі. Саме тому вона постійно пробує щось нове та не зупиняється на досягнутому. Життя – це розвиток. Це те, що приносить насолоду і відкриває нові горизонти. Дівчина з власного досвіду знає, як перетворити улюблене хобі в бізнес. Шоу-рум “Bellezza Beautyshop” з італійською косметикою та білизною – це комфорт та затишок, якість та стиль, зручність та практичність.

теги: Суренж, Belezza, шоу-рум, Таня Швая// #місто  03.05.2018
Місце, яке притягує своєю атмосферою...

Місце, яке притягує своєю атмосферою... (переглядів: 263)

Аромати запашної кави та свіженької випічки, які зводять з розуму. Смак, за яким хочеться повертатися знову та знову. Місце, де відчуваєш себе затишно та завжди потрібним. Пекарня №1 — про родзинки та секрети успіху, історію виникнення та історії кохання у цьому закладі розповів засновник Володимир Горбатюк.

теги: Пекарня№1// #обличчя  03.05.2018
Надія Гладкевич: “Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні”

Надія Гладкевич: “Людина не може бути успішною, коли навколо - неуспішні” (переглядів: 423)

Сталева леді, стримана й ділова. Саме такою звикли бачити Надію Гладкевич, генерального директора групи компаній РЕНОМЕ. Її слова надихають та змушують замислитися, а образ спонукає ніколи не зупинятися. Та от близькі звикли бачити зовсім іншу – турботливу, ніжну та люблячу. Як поєднати два різні образи у один – секретами успіху ділиться Надія Гладкевич.

теги: журнал, Суренж, surenzh, Надія Гладкевич


*