Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
«
Детальний новинний огляд
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   22  21  20  ...  3  2  1  старіша

// 11.12.2017
На одну зарплату: як у Рівному живуть ті, хто ціни диктують і ті, хто за ними платять [ВІДЕО]

На одну зарплату: як у Рівному живуть ті, хто ціни диктують і ті, хто за ними платять [ВІДЕО]  (переглядів: 1704 / коментарів: 17)

Вона - матір трьох дітей, він - начальник не останньої когорти. Скажете, що спільного? А хіба, щоб бути матір'ю, не треба бути начальником - це ж і чоловік треба, щоб по струночці ходив, і діти, і господарством домашнім керувати, та й роботу ніхто не відміняв. А от як живуть ці двоє, і хто вони - дивіться у рубриці "На одну зарплату".

теги: зарплата, гроші, рівняни// 20.03.2018
Про яку пенсію мріють рівненські чиновники? [ВІДЕО]

Про яку пенсію мріють рівненські чиновники? [ВІДЕО]  (переглядів: 622 / коментарів: 11)

Про неї думають всі, її хочуть всі, і то - якнайкращу. Хтось з нею на джипі хоче їздити, хтось - кроликів вирощувати, а хтось мріє хоча б дожити до того часу, коли нею можна буде скористатися.

теги: чиновники, пенсія, Рівне// 31.10.2016
Рівнянки народжують: хабар ні подяка? [ВІДЕО]

Рівнянки народжують: хабар ні подяка? [ВІДЕО]  (переглядів: 4491 / коментарів: 2)

Діти наше все! У наш скрутний час з нездоровою екологією та економікою, щойно маля з'являється на світ, готові дякувати і Богу, і рідним, і лікарю. Це окремий пункт подяки, на який гроші збирають паралельно з фінансами на одяг, прикорм, каляску та ліжечко. Та чи обовязково аж так дякувати? Чи безкоштовною медицина залишалася лише на папері? Розбиралася із цим наша Анна Хіночик.

теги: Рівне, новини, народження, перинатальний, ДНО, дорого// 24.04.2018
"На посаду завдяки батькам". Що рівняни розповіли про молодого знавця закону? [ВІДЕО]

"На посаду завдяки батькам". Що рівняни розповіли про молодого знавця закону? [ВІДЕО]  (переглядів: 3077 / коментарів: 2)

Його рівняни вважають продавцем. А він запевняє - не продає і не продається. Його вважають успішним, і він із цим погоджується, бо й автомобіль має, і роботу хорошу, і підлеглих чимало - є де розігнатися, щоб і покерувати, і на горіхи роздати. Хто ж цей загадковий посадовець і як його рівняни на вулицях впізнавали - дивіться у рубриці "Чи бачили, чи чули".

// 28.08.2017
Чи була стрілянина біля розважального закладу у Рівному? [ВІДЕО]

Чи була стрілянина біля розважального закладу у Рівному? [ВІДЕО]  (переглядів: 2099 / коментарів: 2)

Там - стріляють. Там - благають про допомогу. Та раптом ті, хто чув це все - вже й самі ладні засумніватися у реальності. та про це за кілька секунд.

теги: Рівне, стрілянина, розважальний заклад// 15.05.2018
  "Замість сцени в театрі - відділок поліції". Чи впізнали рівняни досвіченого посадовця? [ВІДЕО]

"Замість сцени в театрі - відділок поліції". Чи впізнали рівняни досвіченого посадовця? [ВІДЕО]  (переглядів: 1009 / коментарів: 2)

Кожен день у нього на роботі - пригоди. Та не тільки день, а й ніч. Бо ж доводиться зриватися і їхати туди посеред ночі, по одному дзвінку. Коли на громадському транспорті, коли підвезуть, а коли й взагалі пішки, бо ж службової , каже, автівки не має. Що ж це за керівник без чотириколісного, та чи зустрічають його рівняни на вулицях - далі.

// 29.05.2018
 Дешево та сердито? У центрі Рівного замість айті-хабу розташували секонд-хенд [ВІДЕО]

Дешево та сердито? У центрі Рівного замість айті-хабу розташували секонд-хенд [ВІДЕО]  (переглядів: 538 / коментарів: 2)

Вони по всьому місту, і не помітити їх важко, це секонд-хенди. Їх кількість справді вражає, а ще більше вражає те, у яких видних місцях вони розташовуються. Не виключення стало і відкриття чергового магазину у Рівному.

теги: магазин, Рівне, секон-хенд// 06.06.2017
Як продовжують знищувати рівненський радіозавод [ВІДЕО]

Як продовжують знищувати рівненський радіозавод [ВІДЕО]  (переглядів: 1517 / коментарів: 1)

Не вміли господарювати - віддавайте назад. А щоб повернули все цілим і неушкодженим - обіцяють арешт накласти, папір написати і печаткою скріпити. Та от не завжди слова паперові та печатки кольорові зупиняють тих, хто око поклав на чуже. Ба більше, поки одні обіцяють, інші - до діла беруться, по ниточці та по клаптику розтягуючи, як таргани недоїдки з тарілки.

теги: суд, Рівне, радіозавод// 27.11.2017
Чи знають рівненські депутати, скільки коштує хлібина та один долар? [ВІДЕО]

Чи знають рівненські депутати, скільки коштує хлібина та один долар? [ВІДЕО]  (переглядів: 1492 / коментарів: 1)

Ви пробували думати про високе на голодний шлунок? А коли у вас порожній гаманець, і до зарплати, здається, ціла вічність? Ні? Не виходить? Отож-бо! Саме час відвідати магазин. Але воно добре, якщо з чим йти туди. А от чи є за що у наших міських обранців і чи не призабули вони часом, як воно, серед людей у черзі на касу у супермаркеті стояти, та й взагалі, що по чім у тому супермаркеті. Нова рубрика "Заціни" від Анастасії Боднарської.

// 11.12.2017
Публічна посада і невідомий посадовець. Чому рівняни не знають, хто займає "козирне" крісло області? [ВІДЕО]

Публічна посада і невідомий посадовець. Чому рівняни не знають, хто займає "козирне" крісло області? [ВІДЕО]  (переглядів: 1241 / коментарів: 1)

Знати про людину все не може ніхто. Бо, як кажуть, у людини є три я: те, що вона про себе думає, те, що про неї думають інші, і те, якою вона є насправді. Все це спробувала з'ясувати Інеса Пославська. Тим більше, що герой рубрики "Чи бачили, чи чули?" - людина не остання.

// 09.06.2017
Нечисті води або фіглі-міглі з очисними спорудами у Рівному [ВІДЕО]

Нечисті води або фіглі-міглі з очисними спорудами у Рівному [ВІДЕО]  (переглядів: 1129 / коментарів: 1)

Вони старі і вже пора б на пенсію - дати дорогу молодим, сучасним і більш працездатним. Вони б і раді. Та не пускають. Не те, щоб не було кому на заміну прийти. Занадто дорога заміна та. То дарма, що того варта. Головне - грошей немає - ні вчора, ні сьогодні, ні десять років тому. Хтозна, чи ще й через десять наступних років знайдуть. Чи, може, і біда змусить.

теги: тарифи, Рівнеазот, вода, Рівне, Хомко, водоканал, очисні споруди, Карауш// 07.10.2016
Детальний новинний огляд

Детальний новинний огляд  (переглядів: 979 / коментарів: 1)

Дивіться щотижня у суботу о 20:00 та у понеділок о 20:10. Цього тижня у програмі: Нереальні тарифи. У Рівному підрахували місцяни платять за тепло більше, аніж це насправді вартує? Дорогий бульвар. Чому кілька років поспіль у Рівному тривають будівельні рооти на бульварі Хмельницького?

// 05.12.2017
Рівне під водою: чиновники не думають про вирішення проблеми [ВІДЕО]

Рівне під водою: чиновники не думають про вирішення проблеми [ВІДЕО]  (переглядів: 941 / коментарів: 1)

У Рівному є проблема, яка час від часу створює некомфортні умови для пересування вулицями міста. Проблема виникає після рясної зливи, коли Рівне поглинає вода. Зі слів чиновників, вирішити її неможливо. Проте місцеві науковці знайшли спосіб як покласти край проблемі. Детальніше у сюжеті.

// 03.07.2017
Детальний новинний огляд від 01.07.2017 [ВIДЕО]

Детальний новинний огляд від 01.07.2017 [ВIДЕО]  (переглядів: 859 / коментарів: 1)

Відчуття безпеки. Це одна з найбільших людських необхідностей і вона займає друге місце в піраміді потреб Маслоу, залишивши позаду навіть потребу в любові, повазі і духовному розвитку. Хтось безпеку шукає, як курча під боком у квочки, хтось її порушує і відбирає в інших, як шуліка курча у тієї ж квочки, а хтось її, безпеку, здобуває в бою - як квочка, яка вириває з лабет шуліки своє курча - гострими кігтями, міцним дзьобом і не менш міцним характером. Це програма Детальний новинний огляд. Поглянемо глибше і по-іншому.

теги: автобус, лікарі, Рівне, Шустик// 08.05.2018
Жителя Рівненщини обікрали правоохоронці? [ВІДЕО]

Жителя Рівненщини обікрали правоохоронці? [ВІДЕО]  (переглядів: 811 / коментарів: 1)

Уявіть, що вас запідозрили у правопорушенні. Ну написали на вас скаргу, приїхали правоохоронці, обшукали, вилучили те, що у вас правопорушенням називається. І тут ви доводите, що ніяке то не правопорушення, і відповідну ухвалу аж два суди видають на вашу ж користь. І от ви вже й прийшли забирати вилучене... І тут... не можете дорахуватися свого законного майна. Знаєте, про надійну охорону кажуть: комар не пролетить і миша не пробіжить. Але чи у цьому випадку?

// 21.02.2018
Скільки на своє вбрання витрачають міські депутати? [ВІДЕО]

Скільки на своє вбрання витрачають міські депутати? [ВІДЕО]  (переглядів: 794 / коментарів: 1)

Вони обрані. Народом. І, як обрані, де ж то мають право вдарити обличчям у бруд. Ну, або хоча б одягом. Бо, як то кажуть, стрічають за одягом, а проводжають... ну самі знаєте. Та поки проведуть їх на наступних виборах - кого куди, то роздивитися, хто і в що вдягнутий, та спитати, де купили та за що купили, можемо вже.

// 04.04.2018
Не дороги, а решето. Які вони автошляхи Рівненщини? [ВІДЕО]

Не дороги, а решето. Які вони автошляхи Рівненщини? [ВІДЕО]  (переглядів: 592 / коментарів: 1)

Ями на дорогах. Вони, напевно, водіям уже сняться у страшних снах. Водії бідкаються: вибоїна на вибоїні, латка на латці. Ми вирішили поцікавитися, коли ж на Рівненщині будуть нормальні автошляхи. Чи є відповідь - дивіться в сюжеті.

теги: Рівненщина, дорога, вибоїна// 02.05.2018
Чи готові до об'єднання в єдину помісну церкву на Рівненщині?

Чи готові до об'єднання в єдину помісну церкву на Рівненщині?  (переглядів: 449 / коментарів: 1)

Релігійне протистояння в Птичі, яке триває вже багато років, змусило поставити гостро питання про об'єднання церков. Чи припиниться споконвічна мука вибору для тих, хто на перехресті стоїть, і ворогування мудреців, до цих доріг приставлених?

теги: Рівненщина, церква, об'єднання// 24.04.2018
Назад у минуле. Чи можна кататися на рівненських атракціонах? [ВІДЕО]

Назад у минуле. Чи можна кататися на рівненських атракціонах? [ВІДЕО]  (переглядів: 434 / коментарів: 1)

Атракціони у парку Рівного раритети ще ті. А стоять вони з радянських часів. Не одне покоління пережили. Одні їх бояться, інші захоплюються. Та в усіх виникає завжди одне питання - чи безпечні вони, щоб бува не травмуватися. То наскільки є безпечними атракціони у центральному парку?

теги: парк, безпека, атракціон
сторiнки:   22  21  20  ...  3  2  1  старіша


*