Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рецепт лікування циститу

Рецепт лікування циститу

Цей метод, який використовується протягом століть в традиційній медицині, давно довів свою ефективність. Багато людей страждають від каменів у нирках, які викликають безліч проблем.Проте, ситуацію можна виправити завдяки цьому традиційному методу за 10 днів.Рецепт заснований на пшоняній крупі, яка видаляє камені з нирок, а також використовується для профілактики проблем з сечовим міхуром.

Правильний спосіб приготування засобу та його застосування


Увечері промийте 1 чашку (200 г) пшона в теплій воді. Потім пересипте його в велику банку (3 літри), заповнену на 2/3 гарячою водою. Накрийте банку кришкою, добре струсіть, загорніть у щось для збереження тепла і залиште на ніч.Вранці ще раз струсіть вміст банки. Біла непрозора рідина, яку ви побачите, стане вашим ліками.Перелийте білу рідину в іншу ємність, з якої ви будете пити протягом дня, коли і скільки хочете.
Ви не повинні викидати залишки пшона. Використовуйте його для приготування здорового сніданку - 1 чашку пшона, 3 склянки води, спеції (варити 15 хвилин).

Увечері підготуйте нову порцію на наступний день. Рекомендується слідувати цій програмі лікування протягом 10-15 днів. Після цих двох тижнів камені повинні подрібнити і вийти через сечовий тракт.
Попередження утворення каменів дасть вашому організму можливість уникнути різних захворювань і, природно, очистить його.
 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: