Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На Рівненщині проведуть Форум активних дівчат

На Рівненщині проведуть Форум активних дівчат

Захід відбудеться у Клеванській ОТГ.

5-6 квітня 2019 року у Клеванській ОТГ відбудеться Форум активних дівчат з Рівненських громад. Участь у форумі візьмуть 30 дівчат та жінок віком від 16 до 40 років із Клеванської, Бугринської та Смизької ОТГ. Учасниці матимуть можливість отримати нові знання та посилити лідерські навики, обмінятися досвідом у вирішенні проблем своїх громад та поспілкуватися із успішними жінками у сфері політики, бізнесу та громадської діяльності.

Також під час Форуму учасниці поділяться результатами проведеного у своїх громадах дослідження стосовно впливу стереотипів та проявів дискримінації на розвиток громад. Для вирішення очевидних проблем вони будуть навчатися впроваджувати адвокаційні кампанії.

Читайте ще: Антонівка та Великі Цепцевичі на Рівненщині створюють ОТГ

Форум відбудеться в межах проекту «Форум активних дівчат з Рівненських громад». Цей молодіжний проект підтримав Міжнародний Благодійний Фонд «Український жіночий фонд». Основною метою даного проекту є підвищення рівня активності дівчат в об’єднаних територіальних громадах Рівненської області шляхом поєднання зусиль активісток задля розвитку громад, в яких вони проживають.

Будьте з нами: Telеgram   Facebook   Instagram  Viber   Youtube

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: