Костопільський ліцей №1 імені Тараса Шевченка передав для потреб українських військових автомобіль Hyundai Santa Fe. Позашляховик вирушить на передову до бійців 14-го окремого розвідувального батальйону.

Про це повідомила пресслужба Костопільської міської ради.

Автомобіль передали безпосередньо батьку одного з учнів ліцею, який наразі захищає Україну у лавах цього підрозділу.

«Кошти на придбання автівки вдалося зібрати завдяки масштабному благодійному ярмарку, який був організований у ліцеї до Дня вишиванки. До збору активно долучилася вся шкільна спільнота: учні, батьки, педагоги та адміністрація закладу. Минулого року для військових також було закуплено та відправлено аналогічну модель авто. Цього разу батьки чітко зазначили, яка саме машина потрібна бійцям на передовій», — каже директорка ліцею №1 Юлія Плющ.

 

Перед відправкою на фронт автомобіль освятив отець Володимир, благословивши захисників на службу та щасливе повернення додому.

Дизельним пальним позашляховик забезпечив депутат Костопільської міської ради Назарій Дідух. Також продуктову допомогу для військовослужбовців надала торгова марка «Родина».

У Костопільській міській раді подякували адміністрації ліцею, учням, батькам та всім жителям громади, які долучилися до збору коштів і підтримки українських захисників.

Читайте також: Благодійне дербі у Рівному: зірки футболу збирають на квадроцикл для ЗСУ (ВІДЕО)