Рівненська обласна рада звернеться до Кабінету Міністрів України через різницю в оплаті праці тренерів-викладачів спортивних ліцеїв та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Про це повідомила пресслужба Рівненської облради.

Тренери-викладачі закладів спортивного профілю не підпадають під дію постанови №755, яка передбачає підвищувальний коефіцієнт до окладів для працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Відповідно, фахівці, які виконують ідентичну роботу, отримують різну заробітну плату залежно від типу закладу. Тож на черговій сесії облради депутати звернуться до Кабінету Міністрів України з пропозицією усунути цю прогалину.

Як з’ясувалося із відповіді Міністерства молоді та спорту на запит обласної ради, ситуація стосується лише трьох закладів спортивного профілю в усій Україні, один з яких — Обласний спортивний ліцей у м. Костопіль Рівненської області.

У міністерстві визнають проблему та повідомляють про опрацювання варіантів її вирішення, однак конкретних кроків поки немає.

Тож депутати просять уряд доручити профільному міністерству підготувати зміни до постанови №755, які б прирівняли тренерів-викладачів спортивних ліцеїв до колег з ДЮСШ в частині застосування коефіцієнта підвищення окладів.

Читайте також: Випускники Рівненщини з високими балами НМТ зможуть отримувати по 10 тисяч гривень щомісяця