Ви готуєтеся до весілля і ще досі не знаєте, що прогнозують вам зірки і, коли найкраще зіграти весілля? Тоді не гайте часу і мерщій дізнавайтеся усі деталі шлюбного прогнозу.

Овен

Для Овнів рік Вогняного Півня в цілому дуже вдалий. Укладений шлюб буде міцним і щасливим. Чоловік-Овен отримає надійний тил, а жінка-Овен – міцне плече і підтримку. Але рішення вийти заміж або одружуватися не повинно бути спонтанним. Якщо відносини ще не пройшли перевірку на міцність, похід в РАГС краще відкласти. Вдалим буде тільки той союз, в якому обидва партнери на 100% впевнені у своєму виборі. Сприятливий період для весілля Овна: друга половина березня, квітень, серпень і листопад.

Телець

У першій половині 2017 року у Тельців дуже невеликий шанс офіційно оформити стосунки з партнером. Пов'язано це буде з размолвками і частими сварками, більшість з яких будуть «на порожньому місці». Кінець весни – переломний період, коли стане ясно, чи закінчаться ці відносини або вийдуть на новий рівень. Тельцям рекомендується запланувати весілля на осінь, оскільки влітку імовірна велике навантаження на роботі, можливі відрядження і дедлайни.

Близнюки

Близнюки з високою ймовірністю узаконять свої стосунки в 2017 році. Тим більше що для представників цього знака Зодіаку настає дуже сприятливий час. У відносинах буде панувати гармонія і повне взаєморозуміння. Планувати весільну церемонію рекомендується почати в перші місяці року, щоб встигнути провести реєстрацію в самий вдалий період. На думку астрологів, він випадає на останні два весняних місяці і червень. Друга половина року буде менш стабільна в матеріальному плані, тому пишні урочистості в цей період краще не планувати.

Рак

Самі Раки будуть не особливо налаштовані на офіційне оформлення відносин в рік Півня. Тим не менш, зірки пророкують їм вступ у шлюб з великою ймовірністю. Навіть нетривалі стосунки можуть призвести до браку. Причому для походу в ЗАГС, то сприятливий весь 2017 рік. Сімейне життя обіцяє бути вдалим і благополучною. Ймовірно швидке зачаття.

Лев

У 2017 році у Львів дуже мало шансів вступити в шлюб. У першу чергу це стосується чоловіків, які до кінця не будуть впевнені в своєму бажанні узаконити стосунки з обраницею. Жінки можуть отримати довгождану пропозицію руки і серця, але саме торжество краще перенести на більш сприятливий період. Левам, які все-таки вирішать зіграти весілля, рекомендується запланувати захід на осінь. Найбільш відповідні місяці – жовтень і листопад.

Діва

Вогненний Півень прихильний до Дів. Самотнім представникам цього знаку Зодіаку він обіцяє зустріч з майбутнім чоловіком (дружиною). Тим, хто перебуває у тривалих відносинах, рекомендується скоріше задуматися про весілля, щоб не пропустити сприятливий період. Для Дів найбільш вдалими виявляться літні місяці та початок осені. Зірки рекомендують не скупитися на весільну церемонію, символ 2017 року це обов'язково оцінить.

Ваги

Багатьох Ваг відвідає думка про весілля, що дуже вчасно. Зірки рекомендують не зволікати з торжеством, можна сміливо планувати шикарну церемонію. Сімейне життя буде легким, безтурботним та багатим на позитивні емоції. Реєстрацію Терезам краще планувати на квітень, вересень або літні місяці.

Скорпіон

Партнери Скорпіонів повинні бути готові до того, що їх обранці відкладуть похід в РАГС ще на якийсь час. Представники цього знака Зодіаку зовсім не налаштовані на офіційне оформлення відносин в 2017 році. Тим, хто все-таки вирішить провести церемонію, зірки рекомендують дотримуватися класичних традицій і стилю. Найбільш сприятливі періоди для укладення шлюбів: липень, кінець осені і грудень.

Стрілець

2017 рік віщує Стрільцям вступ у шлюб. Тотем року прихильний до цього знаку Зодіаку, тому торжество можна відзначити з розмахом. Астрологи рекомендують Стрільцям відправитися у весільну подорож, нехай і недалеко. Навіть пари, які не планували в найближчі пару років офіційно оформляти відносини, задумаються про весілля. Найкращі місяці для реєстрації шлюбу: серпень, вересень і жовтень (перша половина).

Козеріг

Козерогам буде не до шлюбу. 2017 рік припас для них багато роботи і можливість побудувати кар'єру. Практичні представники цього знака Зодіаку вирішать перенести весілля на наступний рік. Тим не менш, якщо весілля вже запланована, її варто провести. Чоловік або дружина стануть надійною підтримкою на шляху до вершин кар'єри. Гарний час для реєстрації шлюбу: всі весняні місяці і грудень.

Водолій

Водолії теж будуть стурбовані власним розвитком і самореалізацією. Весілля просто не вписується в їхні плани. Тільки пари, чиї стосунки тривають більше п'яти років, можуть прийти до цього важливого рішення. Півень обіцяє їм сімейне благополуччя і зміцнення емоційного контакту. Астрологи радять Водоліям намітити церемонію на літо. Рекомендується обмежитися лише реєстрацією або зіграти скромне весілля в оточенні близьких людей. Несприятливі періоди: осінні місяці, травень і грудень.

Риби

Емоційні Риби будуть готові до широких жестів і вчинків, але це не стосується пропозиції руки і серця. 2017 рік не найсприятливіший для них в плані укладання шлюбу. Великий шанс зробити поспішні висновки про обранця. Щоб не помилитись у своїх очікуваннях, краще перенести офіційну реєстрацію ще на якийсь час. Особливо це стосується «молодих» пар. Виключення складають довгі стосунки, але зірки рекомендують для підстраховки укласти шлюбний договір. Весілля варто запланувати на жовтень або листопад.

Джерело: tyachivnews.in.ua