У Рівненській області запрацював Регіональний молодіжний Конгрес, який об’єднав активну молодь віком від 16 до 24 років. Під час установчого засідання учасники обрали керівництво та визначили представників, які надалі братимуть участь у роботі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

На Рівненщині створили Регіональний молодіжний Конгрес. Він об’єднав молодих людей з 64 громад області, віком від 16 до 24 років, які виявили бажання впливати на прийняття важливих для держави та своєї громади рішень.

Перше - установче засідання Конгресу відбулося в сесійній залі Рівненської обласної ради. У діалозі з молоддю взяли участь голова РОР Андрій Карауш, начальник ОВА та депутат обласної ради Олександр Коваль, а також народні депутати від Рівненщини Олександр Аліксійчук, Олександр Ковальчук та Дмитро Соломчук.

Сьогодні ми спілкувались у сесійній залі Рівнеоблради, де приймаються важливі рішення. Серед членів Конгресу, я думаю, є ті, хто колись тут прийматиме рішення у статусі депутата. А поки ж ми чекаємо від вас креативних ідей, пропозицій, як покращити життя людей в області, - зауважив голова обласної ради Андрій Карауш.

Регіональний молодіжний конгрес сформований на виконання Указу Президента України про створення в Конгресі місцевих та регіональних влад окремої структури – Палати регіональних молодіжних Конгресів. Вона створюється на запит самої молоді, яка готова брати активну та дієву участь в державній та регіональній політиці.

Тобто, такі Конгреси будуть створені в кожному регіоні, а їхні представники братимуть участь у засіданнях Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України на рівні з іншими - представниками Палати регіонів та Палати місцевих влад. А це, зокрема, голови обласних рад та облдержадміністрацій, керівники територіальних громад, а також члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

На такі зустрічі Регіональний молодіжний Конгрес делегуватиме 10 представників. Сьогодні під час установчого засідання молоді люди обрали Голову Конгресу та двох заступників. Його очолила Софія Балагур зі Шпанівської ТГ. Серед її заступників – Анна Костюк зі Смизької селищної територіальної громади та Олена Алейник з Деражненської ТГ.

Про це інформують в Рівненській облраді

Читайте також: На Рівненщині посадовця будівельної фірми підозрюють у завданні державі збитків на понад 1,3 млн гривень