Поліція Рівного затримала двох місцевих жителів, яких підозрюють у викраденні силових кабелів із тепловозів на залізничних коліях. У фігурантів вилучили інструменти та викрадену мідь, їм загрожує до 8 років ув’язнення.

Наразі обоє фігурантів перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Відповідно до санкції статті їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

Сьогодні, 24 червня, близько 04:40 до поліції звернувся місцевий житель: в обласному центрі на вулиці Білій на коліях він спіймав невідомого, який викрав силові кабелі тепловозів.

Працівники карного розшуку та слідчо-оперативна група Рівненського РУП встановили особу зловмисника — ним виявився 42-річний мешканець села Антопіль.

Крім того, під час слідчих дій на місці події оперативники з’ясували, що фігурант діяв разом зі спільником. Оглядаючи прилеглу територію, у одному з вагонів поліцейські розшукали й 35-річного рівнянина. Зловмисник через вікно виліз на дах потягу та почав втікати. Під час погоні він погрожував торкнутися електропроводів. Оперативники змогли переконати його спуститися на землю.

Слідчі затримали обох зловмисників в порядку ст.208 КПК України.

У їх наплічниках правоохоронці виявили інструменти, якими ті перерізували дроти, а також 24 викрадені мідні кабелі. Їх орієнтовна вартість становить 20 тисяч гривень.

Вирішується питання про повідомлення обом фігурантам про підозри у вчинені злочину, передбаченого ч.4 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) та обрання запобіжних заходів. Також перевіряється їх причетність до скоєння аналогічного злочину декількома днями раніше.

Зауважимо, що 35-річний чоловік уже був раніше судимий до позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком. Відносно його 42-річного спільника триває досудове розслідування щодо умисного ним невиконання рішення суду.

Відділ комунікації поліції Рівненської області     

Читайте також: Без прав, шолома і номерного знака: у Здолбунові зупинили 16-річного мотоцикліста