Сьогодні працівники КП «Рівненський міський трест зеленого господарства» виконують низку робіт із догляду та впорядкування зелених зон у місті.
Зокрема, проводиться зрізання та прибирання аварійних дерев на вулицях Фабрична та Драгоманова, а також стрижка кущів на вулиці Соборній і в Парку Молоді.
У різних районах міста триває обрізка гілля дерев у Парку Шевченка, розкидання привозного ґрунту на проспекті Миру та полив зелених насаджень у місті й селищі Квасилів.
Крім того, комунальники здійснюють прополювання клумб і догляд за кущами на перехресті вулиць Героїв Поліції – Кавказька – Міцкевича, а також на проспекті Миру.
Паралельно проводиться покіс трави на вулиці Грушевського, у парках Прибережний, Слави та Молоді, а також на бульварі Незалежності. На окремих локаціях здійснюється загрібання скошеної трави та її вивезення.
У КП зазначають, що всі роботи виконуються за кошти платників податків і спрямовані на підтримання належного санітарного стану міста.
Читайте також: Понад 175 мільйонів гривень на житло для ветеранів: на Рівненщині обговорили підтримку захисників і переселенців