У Рівному триває боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Працівники КАТП 1728 щоденно проводять роботи з прибирання несанкціонованих скупчень відходів у різних районах міста.
Як повідомляють у Рівненській міській раді, лише протягом минулого тижня комунальники ліквідували сміттєзвалища на вулицях Київській, Данила Галицького, Князя Романа, Коновальця, проспекті Миру та в інших локаціях.
У мерії наголошують, що екіпажі працюють без вихідних, однак чистота міста залежить не лише від роботи комунальних служб, а й від відповідальності самих мешканців.
Рівнянам нагадують про необхідність дотримуватися простих правил: виносити старі меблі та будівельні відходи лише під час встановлення у дворі спеціального синього контейнера, не залишати сміття біля контейнерних майданчиків та не створювати стихійних звалищ на зелених зонах і тротуарах.
Також водіїв просять не паркувати автомобілі впритул до контейнерних майданчиків, адже через це сміттєвози часто не можуть під’їхати для вивезення відходів.
У міській раді закликають мешканців дбати про чистоту Рівного та спільними зусиллями підтримувати порядок у дворах і на вулицях міста.
Читайте також: На Рівненщині посадовця будівельної фірми підозрюють у завданні державі збитків на понад 1,3 млн гривень