Рівненська обласна рада визначила кандидатів на здобуття Премії Верховної Ради України імені Василя Сухомлинського. На відзнаку претендуватимуть учитель інформатики Обласного наукового ліцею Володимир Рожко та директорка Новомильського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Вікторія Янко. Премія присуджується за вагомий внесок у розвиток освіти та становить близько 190 тисяч гривень.

Депутати визначили, хто претендуватиме на присудження Премії Верховної Ради України імені Василя Сухомлинського.

Із трьох кандидатів більшістю голосів депутати обрали двох претендентів у двох категоріях: в категорії "повна загальна середня освіта" це Володимир Рожко — вчитель інформатики Обласного наукового ліцею в Рівному, а також Вікторія Янко, директорка Новомильського закладу дошкільної освіти «Барвінок» — в категорії "дошкільна освіта".

Володимир Рожко працює в Обласному науковому ліцеї з 2004 року. За цей час він підготував 19 призерів обласного та шістьох призерів всеукраїнського етапів учнівських олімпіад з інформатики. Його учні також мають значні здобутки у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук — 21 призер обласного етапу та троє призерів всеукраїнського етапу.

Вікторія Янко — директорка Новомильського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Здолбунівської міської ради. Вона очолює заклад від дня його відкриття та має низку відзнак місцевого й обласного рівнів.

Тепер клопотання та необхідні документи щодо кандидатів направлять до Верховної Ради України.

Нагадаємо, премія Верховної Ради України імені Василя Сухомлинського присуджується педагогічним працівникам за вагомий внесок у розвиток освіти, впровадження нових методик навчання та виховання. Її розмір становить 60 прожиткових мінімумів для працездатних осіб — нині це близько 190 тисяч гривень. Відзнака є одноразовою та повторно не надається.

Про це повідомляють в Рівненській обласній раді

Читайте також: На Рівненщині з 1 липня зростуть тарифи на воду та водовідведення