Днями під час патрулювання на вулиці Олекси Новака ТОРівці помітили небайдужих громадян, які допомагали літньому чоловікові. Як з’ясувалося, 80-річний громадянин впав під час руху. Йому допомогли підвестися та викликали швидку медичну допомогу.
Інспектори допомогли чоловікові присісти на лавку та одразу оцінили його стан. Під час падіння він травмував руку, тож патрульні, не гаючи часу, обробили рану й надали необхідну домедичну допомогу.
Літній громадянин розповів, що страждає на гіпертонію та важко переносить спеку. Поліцейські залишалися поруч, підтримували його та стежили за самопочуттям до прибуття медиків. Також інспектори зв’язалися із сином чоловіка та повідомили йому про подію і місцеперебування батька.
Після огляду медики ушпиталили його для подальшого обстеження та надання необхідної допомоги.
Про це повідомляють в патрульній поліції Рівненської області
Читайте також: На Рівненщині посадовця підозрюють у завданні державі збитків на 7,5 мільйона гривень