Вода все ж здорожчає. Депутати Рівненської обласної ради підтримали питання, щодо підвищення цін на водопостачання та водовідведення. Раніше загальний тариф за 1 кубометр становив 32 з половиною гривні. Нині ж вартість зросте до майже 70.
Як зазначив Андрій Карауш, за перший квартал цього року "Рівнеоблводоканал" втратив 23 мільйони гривень, а загальний борг комунального підприємства виріс до 160 мільйонів.
Також на сесії депутати заслухали звіт представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Корнійчука. Він зазначив, з кожним роком звернень фіксують все більше.
Потому слово взяв Сергій Кондрачук. Спершу подякував представнику Уповноваженого, а потому затягнув таку рідну для деяких депутатів - популістичну пісню. Та навіть спробував спарадіювати Президента.
Десь почулися поодинокі оплески співфракційців. Що ж, тут сказати: підтримка шалена. Ще обласні обранці підтримали створення нового заповідного урочища. "Шейхцерієве болото". Розташоване воно в Сарненському та колишньому Березнівському районах.
Підтримали депутати і нагородження нагородою від області "Хрест Клима Савура" Миколу Стригунова, який також є Героєм України. До слова, на сесію було винесено більш ніж 40 питань.
Читайте також: У Рівному патрульні надали допомогу 80-річному чоловікові, який впав на вулиці