Спершу вона мала закритися 1 квітня, потому 1 липня, а зараз її закриття відтермінували до 31 грудня. Йдеться про автостанцію "Чайка". На початку цього року таке рішення прийняли її власники через збитковість. Ще з 27 лютого там перестали працювати каси. Далі мала бути черга за автобусами. Однак, вони й досі там курсують. Більше про це - далі у сюжеті.

Це думки пасажирів щодо закриття автостанції "Чайка" на мікрорайоні Північний. Люди кажуть, що їм навпаки, сюди добиратися проблемніше, а ніж на автовокзали на вулиці Київській та ЖД вокзалі. А от водії дещо іншої думки.

Нагадаємо, що через збитковість автостанції "Чайка" власники вирішили її закрити. Таке рішення прийняли на початку 2026 року. Тож маршрутки мали перестати сюди заїжджати ще з 1 квітня. Однак, згодом цей термін продовжили до 1 липня. І от напередодні цієї дати знову оголосили про відтермінування.

Рішення ж щодо продажу квитків ніхто не скасовував, тому каси перестали там працювати ще з 27 лютого. Головною проблемою лишилося правильно розподілити маршрутки, які відправляються з "Чайки" між центральним автовокзалом та автовокзалом на ЖД вокзалі.

В управлінні інфраструктури та промисловості сподіваються все ж на будівництво нової автостанції. Проте два інші автовокзали готові розмістити у себе маршрутки із "Чайки". За попередніми планами міжміські мають розміститися на центральному, а приміські на залізничному автовокзалах. Втім, поки вони продовжують курсувати за звичною адресою.