Це думки пасажирів щодо закриття автостанції "Чайка" на мікрорайоні Північний. Люди кажуть, що їм навпаки, сюди добиратися проблемніше, а ніж на автовокзали на вулиці Київській та ЖД вокзалі. А от водії дещо іншої думки.
Нагадаємо, що через збитковість автостанції "Чайка" власники вирішили її закрити. Таке рішення прийняли на початку 2026 року. Тож маршрутки мали перестати сюди заїжджати ще з 1 квітня. Однак, згодом цей термін продовжили до 1 липня. І от напередодні цієї дати знову оголосили про відтермінування.
Рішення ж щодо продажу квитків ніхто не скасовував, тому каси перестали там працювати ще з 27 лютого. Головною проблемою лишилося правильно розподілити маршрутки, які відправляються з "Чайки" між центральним автовокзалом та автовокзалом на ЖД вокзалі.
В управлінні інфраструктури та промисловості сподіваються все ж на будівництво нової автостанції. Проте два інші автовокзали готові розмістити у себе маршрутки із "Чайки". За попередніми планами міжміські мають розміститися на центральному, а приміські на залізничному автовокзалах. Втім, поки вони продовжують курсувати за звичною адресою.