71-річний фігурант, обіймаючи посаду головного лікаря одного з комунальних медичних закладів Рівного, з 2022 по 2024 роки за попередньою змовою з головним бухгалтером підписували та затверджували штатні розписи, які містили завідомо неправдиві відомості про розміри окладів співробітників, - встановили правоохоронці.
Унаслідок цього, 51 працівнику лікарні зайво нарахували та виплатили заробітну плату, а також безпідставно сплатили єдиний соціальний внесок. Таким чином експосадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, завдав збитків медзакладу у розмірі 12 370 835 гривень.
Слідчі слідчого управління за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури повідомили 71-річному чоловіку про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та за ч.5 ст.191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану та в особливо великих розмірах).
Крім того, нещодавно поліцейські завершили відносно нього досудове розслідування за фактом службової недбалості. Обвинувальний акт перебуває на розгляді суду.
Відділ комунікації поліції Рівненської області
Читайте також: На Рівненщині з 1 липня зростуть тарифи на воду та водовідведення