Дев’ять ліцеїв Рівненської області отримають сучасне обладнання, STEM-простори та оновлені кабінети природничих дисциплін. На ці потреби уряд виділив регіону 40,6 млн грн освітньої субвенції в межах підготовки до впровадження профільної старшої школи.

Діти з 9 громад Рівненщини навчатимуться у сучасніших ліцеях. Уряд спрямував нашій області 40,6 млн грн освітньої субвенції.

Кошти використають на оновлення кабінетів природничих дисциплін, створення STEM-просторів, закупівлю обладнання, мультимедійної техніки, меблів.

Як повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль, фінансування отримають: Вирівський, Здовбицький та Демидівський ліцеї, Зарічненський ліцей №1, Радивилівський ліцей №2, Костопільський ліцей №3, Володимирецький ліцей «Колегіум», Березнівський ліцей №3 , Острозький ліцей №1.

І хоча ці заклади лише з 2027 року стануть частиною мережі профільної старшої школи, працюємо на випередження вже зараз. Дякую громадам, які підготували якісні проєкти та готові інвестувати у майбутнє своїх дітей, - зазначив Олександр Коваль.

Про це інформують в Рівненській ОДА

Читайте також: На Дубенщині зупинили водія Lexus, який перевищив швидкість і був позбавлений права керування