Президенти різних країн, військові та російські військовополонені. Пародії на цих персонажів рівняни могли побачити на концерті Юрія Великого. Це відомий гуморист, який з березня їздить містами України з сольним концертом та збирає кошти на дрони нашим військовим. Днями побував і у Рівному. Як усе відбувалося, дивіться далі у сюжеті.

Пародіював Зеленського, Путіна, Лукашенка та інших уже добре відомих персонажів. Так під оплески глядачів у Рівному пройшов концерт Юрія Великого.

Цей концерт, як і решта в запланованому турі містами України є благодійним. Таким способом артисти розважають та збирають кошти для наших захисників.

Крім того, команда гумористів виступає і перед військовими. Їздять у різні точки дислокації. Відтак, дізнаються і про потреби бійців. Тому зараз кошти збирають на дрони.

Також на кожному концерті команда представляє декілька лотів. У Рівному на аукціон виставляли герб України з гільз, футбольний м`яч з автографами гравців Динамо-Київ та старовинну акцію компанії Діснейленд. Усі три лоти знайшли своїх власників і вдалося зібрати близько 50 тисяч гривень. Після чого концерт продовжився.

Після Рівного команда гумористів виступатиме перед публікою Луцька, Чернівців та інших міст України.