Сьогодні, 18 вересня, у день народження Олександра Храпаченка, відбулося вручення міської молодіжної премії його імені в галузі театрального мистецтва. Про це повідомляють в Рівненській міській раді.

Премія є найвищою в місті Рівному відзнакою в галузі театрального мистецтва і присуджується за кращі доробки у галузі театрального мистецтва, що відзначаються глибоким розкриттям змісту та образів, майстерністю виконання, за здобутки у розвитку сучасного театрального мистецтва.

Цього року лауреатом міської молодіжної премії імені Олександра Храпаченка став Давид Стеблюк, актор-ляльковод КЗ "Рівненський академічний обласний театр ляльок" Рівненської обласної ради. Давид є митцем, який власною активною громадянською позицією та засобами театрального мистецтва утверджує ідеали та цінності Революції Гідності. Він досяг успіхів у громадській, волонтерській, творчій діяльності тому мені за честь сьогодні вручити йому цю стипендію, - зауважує секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.- Переконаний, що таких митців, як Давид має знати не тільки Рівне, а й уся Україна.

Міська молодіжна премія імені Олександра Храпаченка заснована у 2021 році з метою відзначення кращих молодих митців в галузі театрального мистецтва, увічнення пам’яті рівнянина, Героя Небесної Сотні, Героя України, Почесного громадянина міста Рівного – Храпаченка Олександра Володимировича.

Читайте також: Нововведення у ЦНАП: технологія “QR-код” для оплати адмінзбору