Картини, вишиванки, сувеніри і багато іншого. У Рівному відбулись традиційні "Музейні гостини". Це щорічний захід, куди з'їжджаються народні майстри з усієї України. Цього року Музейні гостини будуть дещо менших масштабів. Але це не завадило зібрати кошти для ЗСУ.

Так заслужений майстер народної творчості України, Іван Коваленас, різьбить по дереву. В чоловіка вже чимала колекція робіт. Приїхав з Вараша аби продемонструвати їх на щорічному святі "Музейні гостини". Відвідує цей захід ще з початку заснування.

Розповідає про свій виріб з дерева "Кожному своє". Виготовив Іван її ще 10 років тому.

Пані Любов теж приїхала з Вараша до Рівного на "Музейні гостини". Із собою привезла скриньки з крапковим розписом. Цим мистецтвом займається 11 років.

Окрім майстрування виробів, на "Музейних гостинах" вчили й реаліям, а саме збирати автомат.

Співзасновниця "Музейних гостин", старший науковий співробітник сектору етнографії Рівненського обласного краєзнавчого музею, Алла Українець розповідає, головна мета заходу - це зібрати кошти для ЗСУ та підтримати майстрів.

Колишній директор краєзнавчого музею, Володимир Мушировський каже, цього року людей менше та щасливий, що попри повномасштабну війну чимало охочих завітали "Музейні гостини".

Вперше "Музейні гостини" провели у краєзнавчому музеї ще у 1992 році. Відтоді щороку захід проводять і до нині. Лише декілька разів "Музейні гостини" не проводились у Рівному - під час коронавірусу та минулого року через повномасштабне вторгнення.

Читайте також: У Рівному Визначили переможців Veres Junior League