Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
У Рівному батьки, що відмовляються робити щеплення власним дітям стурбовані, що їх чада не беруть до дошкільних дитячих установ

У Рівному батьки, що відмовляються робити щеплення власним дітям стурбовані, що їх чада не беруть до дошкільних дитячих установ

Лікарі кажуть - такі діти несуть загрозу щепленим і дітям з медичними протипоказами. Юристи заперечують - кажуть такі твердження безпідставні. Батькам же треба більш знати про права своїх дітей.

Оксана неодноразово намагалася влаштувати свого чотирирічного сина до дитячого садочка. Проте скрізь чула незворушне "ні". Причина в тому, що дитина не має всіх обов'язкових щеплень. Однак, правозахисники запевняють, подібна відмова суперечить Конституції.

У більшості дошкільних закладів на питання, чи можна влаштувати нещеплену дитину до садочка, телефоном повідомляли, що не варто й намагатися. Натомість, в управлінні освіти шлях таки вказали.

Освітяни запевняють: якщо лікарський консиліум за результатами обстеження визнає дитину здоровою, її навіть не щепленою, обов'язково приймуть до садочка.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: