Науково доведено 6 основних напрямків медицини де показані білі гриби: лікування та профілактика раку товстої кишки (аденокарценоми), профілактика злоякісних пухлин (завдяки антиоксидантам), профілактика хвороб органів травлення, лікування запальних процесів (починаючи від астми і закінчуючи на ревматоїдний артрит), а також заповнення дефіциту білка і клітковини (що теж зменшує ризик захворіти на рак).

Користь білих грибів

 

Білі гриби відносять до I категорії не за м'ясисті плодовості тіла і не за красиві капелюшки, а за високу харчову цінність, чудовий смак і велика кількість вітамінів і мінералів. Плюс білі гриби не втрачають цінності при сушінні, до того ж сушені гриби, краще засвоюються організмом після кулінарної обробки. Не дивлячись на високий вміст води в білих грибах (близько 90%) білий гриб містить достатньо вітамінів і мінеральних солей, для профілактики і лікування хвороб щитовидної залози, серцево-судинної і травної системи, а також для профілактики раку кишечника. Крім того, білі гриби сприяють прискореному загоєнню ран, корисні при недокрів'ї та тривалих запальних процесах.

Білі гриби сприяють втраті зайвої ваги. Справа в тому, що вони містять велику кількість клітковини, яка важко засвоюється організмом (засвоюваність до 80%). Тому вживання в їжу білих грибів допомагає худнути, не дивлячись на високу калорійність

З іншого боку, білий гриб може завдати шкоди здоров'ю людей страждають хворобами нирок і печінки - вживання боровиків в їжу значно посилює навантаження на ці органи.

Білі гриби містять значну кількість селену, що сприяє профілактиці і лікуванню ракових пухлин. Вітаміни групи B, що містяться в білих грибах сприяють оздоровленню травної системи, що також йде на користь в справі профілактики раку товстої кишки.

Факти про білі гриби

Білі гриби стимулюють секрецію травних соків краще м'ясних бульйонів. Грибний бульйон в 7 разів більше живильний, ніж м'ясний.

Білі гриби будучи природними «губками», вони вбирають в себе важкі метали: радіоактивний цезій, стронцій, кадмій, ртуть і свинець. Тому не можна збирати гриби поблизу промислових міст і жвавих автомагістралей.

Сушка - кращий спосіб зберігання білих грибів.

Додавання невеликої кількості білих грибів значно підсилює смак і аромат страв з м'яса, дичини, риби, соусів ізакусок. Особливо рекомендуються білі гриби в якості добавки до картоплі і борошняних виробів.

У Швейцарії боровики вважаються неїстівними грибами.

У 1961 році по радіо повідомляли про знахідку білого гриба з діаметром капелюшка 58 см вагою понад 10 кг.

У 2002 році в зруйнованому реакторі Чорнобильської АЕС робот виявив гриби. Вони не тільки не загинули, а й прекрасно розмножувалися.

Білий гриб - один з найбільш «всюдисущих» грибів, він росте від кордону тундри до кордонів субтропіків.
Забарвлення білого гриба залежить не тільки від місця, де він росте, але і від того, який ліс його оточує - хвойний або листяний.