Черемша дивовижна рослина, за зовнішнім виглядом вона нагадує конвалію, за смаком схожа на молодий часник, а біологічно відноситься до роду цибулевих. Справжня назва черемші - цибуля переможна, іноді її називають Ведмежою цибулею, також черемша відома як левурда, дика цибуля, колба.

Але як би не називали цю рослину, найважливіше те, що черемша - це користь для організму. Корисні властивості черемші настільки величезні і значні, що її включають в раціон і дорослим, і дітям.

Склад черемші

В черемші міститься велика кількість вітамінів, мікроелементів і біологічно активних речовин:

  • Вітаміни: А, РР, В1 - В3, В6, В9 (фолієва кислота), С (аскорбінова кислота).
  • Ефірні масла.
  • Мінерали: кальцій, калій, сірка, фтор.
  • Мікроелементи: бор, йод, марганець, залізо, мідь, селен, фтор, цинк.
  • Життєво важливі амінокислоти і жири.

Енергетична цінність черемші - 36 кКал на 100 г, це зовсім не багато, проте це не означає, що черемшу можна їсти кілограмами, надмірне захоплення цією рослиною може викликати подразнення слизової травних органів. Багато фармакологічних властивостей черемші схожі з лікувальними якостями часнику. Так само, як і часник, черемша посилює виділення травних соків, що сприяє посиленню апетиту і стимулює роботу шлунково-кишкового тракту. Завдяки високому вмісту вітамінів і багатому мінеральному складу черемшу використовують як профілактичний і лікарський засіб. У минулі століття багато народів використовували цю рослину для захисту від таких небезпечних захворювань, як чума і холера.

Вплив черемші на організм

Включення в раціон черемші не дозволяє накопичуватися в крові холестерину, стимулює серцево-судинну систему, зміцнює коронарні судини. Зелень черемші в сирому вигляді нормалізує роботу обміну речовин: вона показана при проблемах з щитовидною залозою, гіпер- і гіпореозах.