У холодну пору року нерідко трапляється так, що шкіра рук обвітрилася і почала лущиться. У більш складних випадках на шкірі можуть виникнути маленькі тріщинки. Причиною цього в першу чергу є холод. Також часто руки виглядаючи обвітреними, коли протягом тривалого часу піддавалися зіткненню з миючими засобами. Коли на руках немає рукавиць або рукавичок, то руки починають таким чином реагувати на низьку температуру.

Можна відновити шкіру рук за короткий проміжок часу, якщо скористатися деякими порадами

Миття рук

Мити руки потрібно швидко, не роблячи воду занадто гарячою. Це тільки погіршить ситуацію. Тому найкраще скористатися водою кімнатної температури. Після миття шкіру рук найкраще промокнути серветками.

Зволоження

Руки для початку необхідно гарненько зволожити. Крем для цієї мети не підійде, так як він швидко вбереться. Потрібен гліцерин або сік алоє. Ці засоби мають більш в'язку консистенцію. Наносити їх на шкіру рук треба тільки тоді, коли вона волога. Тоді ефект настане набагато швидше. Після нанесення на руки, слід надіти рукавички з силікону на 5 хвилин. Якщо немає рукавичок, підійде звичайна плівка. П'яти хвилин достатньо, щоб шкіра була зволожена.

Харчування

Наситити руки зможе звичайна маска для рук на основі масел. Будь-яке жирне масло, наприклад, оливкове або обліпихи, нагрівається. Потім воно наноситься на руки. Після цього знову необхідно надіти рукавички або скористатися плівкою. Поживна маска залишається на 15-20 хвилин. Так стягнута шкіра стане м'якшою і насититься корисними оліями.

Загоєння

Загоїти маленькі тріщинки допоможе спеціальний засіб з пантенолом. Якщо його немає, то підійде паста або бальзам. Ретельно потрібно нанести засіб на ті ділянки, на яких є тріщини. Все це робиться на ніч. Вранці перед виходом з дому на шкіру наноситься крем з силіконом. Він буде захищати шкіру протягом усього дня.