Одним з головних органів в людському організмі є печінка. Вона виконує цілий ряд функцій, які відповідають за забезпечення нашої життєдіяльності. Цей орган бере участь в процесах травлення, кровообігу і обміну всіх речовин в організмі. Саме тому потрібно дбати про здоров'я печінки, захищати її від пошкоджень і очищати від токсинів.

Чим корисні родзинки 

Невелика жменька родзинок з ранку очищає організм від поганого холестерину і сприятливо впливає на здоров'я серця. Ці сухофрукти містять в собі велику кількість вітамінів і мінералів. Крім того, родзинки - один з найбагатших джерел антіоксідантів.Велику користь принесе вживання відвару з родзинок. Відвар з родзинок містить набагато меншу кількість цукру, ніж сухофрукти в звичайному вигляді. Беручи відвар з родзинок протягом усього лише 4 днів, ти помітиш значні поліпшення в роботі травної системи і відчуєш небувалий приплив сил. Цей засіб незамінний при боротьбі з відчуттям важкості в животі і болючим травленням. За рахунок того, що він стимулює виділення шлункового соку, їжа краще перетравлюється, а організм засвоює більше поживних речовин.Такий відвар надає стимулюючу дію на біохімічні процеси, які беруть участь в очищенні крові, а також зміцнює імунітет. Вживання родзинок і його відвару служить хорошою профілактикою різних захворювань серцево-судинної системи і печінки.

Як приготувати відвар з родзинок

Складові

  • 400 мл води
  • 150 г родзинок

Приготування

  • Гарненько промий сухофрукти.
  • У чисту каструлю налий підготовлену питну воду і доведи її до кипіння.
  • Після того як вода закипить, додай в каструлю промиті родзинки і вари його на невеликому вогні протягом 20 хвилин.
  • Потім залиш відвар настоюватися на ніч. Вранці процідити відвар і трохи нагрій перед вживанням.

При покупці родзинок зверни увагу на колір і текстуру. Ягоди не повинні бути занадто м'якими або твердими. Уникай блискучих сухофруктів і вибирай родзинки темніших кольорів.Пий теплий відвар вранці натщесерце за 30 хвилин до їжі протягом 4 днів. Курс очищення можна проходити 1 раз на місяць. Приємним бонусом стане вирішення проблем зі шкірою і позбавлення від набряклості обличчя.