Фото ілюстративне
Ділянка вулиці Степана Бандери біля водоканалу завжди була проблемною для рівнян, які не мають власного автомобіля. А громадський транспорт, здебільшого міжміського сполучення, який там проїжджає, попри наявну «кишеню», не завжди там зупиняється.

 На «Рівнеоблводоканалі» кажуть, що ідея облаштувати там зупинки для громадського транспорту виникла ще кілька років тому. Тож отримавши погодження міськвиконкому, приступили до роботи.

— Облаштування дорожнього покриття проводять спеціалісти міського ШЕУ на наше замовлення. Решту робіт будемо виконувати власними силами, — каже директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш. — Навіть самі зупинки будемо намагатися зробити власними силами, аби зекономити кошти. Врешті-решт, вони будуть оснащені місцями під рекламу. Тож всі ці витрати підприємству за кілька років окупляться, а зупинки залишаться. Роботи плануємо завершити до кінця цього року.

До слова, ці дві зупинки громадського транспорту на вулиці Степана Бандери — не єдині, які взявся облаштовувати «Рівнеобловодоканал». В цілому їх по місту буде 12. Знаходитимуться вони у місцях, де є ті чи інші об’єкти обласного водопостачального підприємства. А на одній з таких зупинок — на вул. Чорновола, біля насосної станції Новий Двір, буде навіть встановлений пункт розливу артезіанської води. Щоправда, як кажуть на підприємстві, до облаштування інших зупинок громадського транспорту приступлять тоді, коли матимуть на це кошти.

Читайте також: В Острозькому районі жінка розмалювала сільські зупинки

Будьте з намиTelеgram Facebook Youtube Instagram Viber