Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Програми /
«
Доречно
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки: новіша  8  7  6  ...  4  3  2  1  старіша

// 27.06.2013
TeleTrade підтримує юних талантів

TeleTrade підтримує юних талантів  (переглядів: 1547)

Літо - яскрава пора. Залишити яскраві спогади про нього вихованцям Клеванського інтернату для дітей з вадами зору допоможуть мольберти, подаровані компанією TeleTrade.

// 07.02.2013
Рівненські опозиціонери пікетували суд

Рівненські опозиціонери пікетували суд  (переглядів: 1852)

Представники партії "УДАР" разом із активістами двох найбільших опозиційних партій прийшли під стіни рівненського окружного адміністративного суду. Від Феміди вимагали справедливого рішення на користь депутатів Кузнецовської міської ради, які чотири рази поспіль висловлювали недовіру меру.

// 19.10.2012
Євген Суслов відвідав Рівне з робочим візитом

Євген Суслов відвідав Рівне з робочим візитом  (переглядів: 1585)

Молодий політик зустрівся із студентами рівненського державного гуманітарного університету. Народний обранець вважає, діалог з молоддю зараз на часі, адже саме за новими людьми майбутнє нової України.

// 14.09.2012
Рівне з робочим візитом відвідав Євген Суслов

Рівне з робочим візитом відвідав Євген Суслов   (переглядів: 1814 / коментарів: 1)

Рівне з робочим візитом відвідав нардеп, та перший заступник голови партії «Україна-Вперед!» Євген Суслов. На зустрічі з рівнянами політик презентував економічну програму партії, та 25 першочергових законопроектів, які і сприятимуть розвитку вітчизняного бізнесу.

// 06.03.2012
За два роки президентства Віктор Янукович не виконав жодної передвиборчої обіцянки

За два роки президентства Віктор Янукович не виконав жодної передвиборчої обіцянки  (переглядів: 2176)

За два роки президентства Віктор Янукович не виконав жодної передвиборчої обіцянки натомість країна отримала низку невдалих реформ, рівень життя людей знизився, влада практично знищила малий та середній бізнес, заявив голова Рівненської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка", Віталій Чугунніков.

// 20.01.2012
Опозиціонерам треба об'єднуватись

Опозиціонерам треба об'єднуватись  (переглядів: 2076)

З такою ініціативою виступила політична партія Віталія Кличка "УДАР"

// 11.01.2012
Східну частину житлового комплексу «Гетьман Виговський» група компаній «РЕНОМЕ» здала в експлуатацію в урочистій атмосфері

Східну частину житлового комплексу «Гетьман Виговський» група компаній «РЕНОМЕ» здала в експлуатацію в урочистій атмосфері  (переглядів: 4195)

Загалом, квартир у всьому комплексі - понад три сотні, а загальна площа нових секцій більше 8-ми тисяч квадратних метрів.

// 18.10.2011
У Рівненському центрі променевої терапії уже лікують хворих з діагнозм рак

У Рівненському центрі променевої терапії уже лікують хворих з діагнозм рак   (переглядів: 3047)

Пацієнтів Центру поєднує спільна біда і боротьба проти раку. Федір Черпак бореться із пухлиною головного мозку. У Петра Ящука теж діагностували злоякісну пухлину. Боротьба з онконедугою — це переважно комплексне лікування.

// 12.10.2011
Рівненський Інститут Київського університету Права відчиняє двері для майбутнього потенціалу України

Рівненський Інститут Київського університету Права відчиняє двері для майбутнього потенціалу України  (переглядів: 2124)// 09.08.2011
Міні - футбольний турнір на Кубок Віталія Кличка серед команд Рівненського району відбувся в селі Городок

Міні - футбольний турнір на Кубок Віталія Кличка серед команд Рівненського району відбувся в селі Городок  (переглядів: 2442)

Колективи складалися з юнаків віком від п'ятнадцяти до вісімнадцяти років. Організатором турніру виступила Рівненська районна організація партії УДАР. А основним спонсором, депутат Рівненської районної ради від УДАРу Олександр Ткач.


сторiнки: новіша  8  7  6  ...  4  3  2  1  старіша


*