Житловий комплекс "На щасливому"
rivne1.tv / Проекти / Архів / Видалене /
«
Про нас пишуть
сортувати за часом або за кількістю переглядів / коментарів

сторiнки:   2  1  старіша

// 30.11.2009

Видавничий дім “ОГО” та телеканал “Рівне 1” створили фільм до 5-річчя Майдану (переглядів: 3458)

Видавничий дім “ОГО” спільно з телеканалом “Рівне 1” до 5-річчя Помаранчевої революції підготували документальний телепроект “Україна – це ми: уроки листопада-2004”.

// 30.11.2009

«Рівне 1» готує фільм до 70-річчя Рівненської області (переглядів: 2524)

4 грудня в ефірі телеканалу «Рівне 1» вийде документальний фільм «Рівненщині – 70» з нагоди утворення Рівненської області.

// 02.09.2009

"Рівне 1" готується до нового телевізійного сезону

Одна з найбільших компаній на ринку маркетингових досліджень в Україні – GfK Ukraine – визнала “Рівне 1” лідером серед місцевих рівненських телеканалів. Переважна кількість рівненських телеглядачів надають перевагу саме творчим напрацюванням колективу Першого місцевого. Підтримуючи відповідний рівень, телекомпанія готується до нового телевізійного сезону.

// 03.12.2008

Видавничий дім “ОГО” розпочав виробництво телепродукції (переглядів: 3606)

З 1 грудня, за результатами реорганізації, проведеної у структурі Видавничого дому “ОГО” та телекомпанії “Рівне 1”, служба новин телеканалу "Рівне 1" стала частиною мультимедійного ньюзруму Видавничого дому "ОГО".

// 03.12.2008
Інформаційна служба каналу «Рівне 1» стала частиною мультимедійного ньюзруму

Інформаційна служба каналу «Рівне 1» стала частиною мультимедійного ньюзруму (переглядів: 3794)

З 1 грудня внаслідок реорганізації служба новин телеканалу «Рівне 1» стала частиною мультимедійного ньюзруму рівненського видавничого дому «ОГО».

// Телекритика, 26.11.2008
Напередодні виборів мера у Рівному зріє «джинсовий» скандал

Напередодні виборів мера у Рівному зріє «джинсовий» скандал (переглядів: 3188 / коментарів: 3)

Передвиборна боротьба за крісло міського голови Рівного, як уже повідомляла «Телекритика», призвела до зростання кількості замовних матеріалів у місцевій пресі. 26 листопада на адресу «ТК» надійшло повідомлення від журналістів телеканалу «Рівне 1», які побажали залишитись неназваними; вони стверджують, що їхнє керівництво змушує їх розміщувати у випусках новин приховану рекламу кандидата у мери Володимира Хомка. На доведення своїх слів журналісти надали розшифрування новин каналу.

// Рівненський інформаційний портал, 17.09.2008

“Рівне 1” розпочинає новий телевізійний сезон — з новими технологіями

“Рівне 1” розпочинає новий телевізійний сезон — з новими технологіями
Новий телевізійний сезон на телеканалі “Рівне 1” співпав із відзначенням 13-ї річниці каналу. І хоч помпезного святкування в ефірі не планується, цікавинки та сюрпризи для глядачів колектив “Рівне 1” обіцяє вже з 22 вересня.

// Телекритика, 02.04.2008
Віктор Данилов: Долю бенгальських тигрів не повторимо

Віктор Данилов: Долю бенгальських тигрів не повторимо

Директор і співвласник ТРК «Рівне 1» – про мережеве мовлення, інструменти вимірювання, галузеве лобіювання і 100 тисяч рекламного бюджету.

Про становище регіональних мовників у порівнянні із загальнонаціональними, про самоокупність і питання тиску (як адміністративного, так і фінансового) на ЗМІ у регіонах, а також про мережеве мовлення, інструменти вимірювання, галузеве лобіювання і 100 тисяч рекламного бюджету – інтерв’ю «ТК» із директором і співвласником ТРК «Рівне 1» Віктором Даниловим.

// Рівненський прес-клуб реформ, 14.03.2008

Ведуча "Рівне 1" Юлія Василенко – "Жінка 2007 року".

Кореспондент служби новин ТРК "Рівне 1" Юлія Василенко визнана "Жінкою 2007 року" у номінації "Жінки – працівники засобів масової інформації". Щорічна церемонія нагородження переможниць міського конкурсу "Жінка року" пройшла у Рівному 7 березня.

// Рівненська газета, 13.03.2008

За розгаданий кросворд — екскурсія на "Рівне 1"

Наприкінці лютого "Рівненська газета" оголосила на своїх сторінках імена переможців конкурсу "Чи знаєте ви Перший місцевий". А вже 11 березня телеканал "Рівне 1" гостинно відчинив двері перед читачами нашої газети.

// Регіональний портал, 04.03.2008

"Рівне 1" співпрацюватиме з американською телекомпанією.

Телекомпанію "Рівне 1" обрали серед 10 регіональних компаній на участь у Програмі партнерства в галузі мас-медіа в Україні UMPP 08. Організатор програми Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). 

// Інститут масової інформації, 18.02.2008

"Рівне 1" відкриває "Телепресклуб"

На початку березня на телеканалі "Рівне 1" стартує новий проект – Телевізійний прес-клуб. Журналісти провідних рівненських ЗМІ та запрошені експерти раз на два тижні збиратимуться в студії Першого місцевого, щоб у прямому ефірі поставити гострі запитання гостям "Рівне 1" та висловити власне бачення порушених проблем.

// ТелеКритика, 26.12.2007

Що і як дивляться телеглядачі на Рівненщини

Реклама в міжпрограмних блоках поруч із випусками “Новин Рівного” має найвищу віддачу», – стверджує директор ТРК «Рівне 1» Віктор Данилов.

// Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси, 23.10.2007

Визначено сім чудес Рівненщини: завершився мультимедійний проект ВД "ОГО" і ТРК "Рівне 1"

У понеділок на прес-конференції, що відбулась у конференц-залі ТРК "Рівне 1", оголошено список об'єктів, що увійшли до переліку "Семи чудес Рівненщини". Нагадаємо, що проект “Сім чудес Рівненщини” реалізували Видавничий дім "ОГО" і телерадіокомпанія "Рівне 1" за підтримки Рівненської облдержадміністрації.


сторiнки:   2  1  старіша


*