Напевно кожному траплялося брати або давати гроші в борг. Від того, наскільки правильно ви це зробите, залежить ваше фінансове благополуччя. Як правильно брати і віддавати гроші в борг, щоб не розгубити фінансову удачу.

 За місячним календарем, існують 5 днів, в які будь-які фінансові маніпуляції заборонені, тому намагайтеся уникати будь-яких операцій з грошима в ці дні, особливо віддавати їх в інші руки. Це 1, 6, 11, 15 і 23 місячні дні.

Як правильно давати гроші в борг?

Ніколи не давайте грошей у борг ввечері, після заходу сонця, а то розгубите всю фінансову удачу і самі загрузнете в боргах.

Не прийнято давати гроші в неділю, понеділок і вівторок.

На великі церковні свята, такі як Хрещення, Великдень, Різдво та інші, гроші давати в борг не можна.

Коли даєте гроші в борг, тримайте їх у правій руці.

Ніколи не давайте в борг суму, яка починається з цифри 2, наприклад, 200, 2000, 20000 - такі суми не повертаються або повертаються з величезними труднощами.

Віддаючи гроші, дивіться, щоб людина їх випадково не впустила. Якщо ж під час передачі грошей виникли якісь затримки, то обов'язково про себе скажіть: "Якщо хто винен, мої гроші поверніться назад!", інакше повернення грошей будете чекати дуже довго.

Не давайте гроші в руки, якщо даєте людині, яка бідніша за вас, то доторкнувшись до її рук, можете притягнути енергію бідності.

Не давайте грошей тому, у кого займали самі, це призведе до затяжних сварок і конфліктів.

Гроші в борг давайте в найбільших купюрах і дайте трохи більше, попросивши у позичальника здачу, дрібну купюру, наприклад, на проїзд в маршрутці. Зберігайте її поки борг вам не віддадуть, а потім постарайтеся повернути позичальнику, тоді ця людина більше не буде просити у вас в борг.

Даючи гроші в борг, не соромтеся просити заставу або хоча б розписку.

Частина грошей, яку ви віддаєте, не повинна перевищувати 30% від суми вашого доходу, інакше ваше матеріальне становище погіршуватиметься.

13 найдивніших забобонів зі всього світу

Як правильно позичати гроші?

Брати гроші потрібно лівою рукою і відразу ж покласти їх в гаманець. Брати лівою рукою прийнято тому, що вона знаходиться з боку серця, а значить і гроші ви берете з чистим серцем.

Краще позичати у родичів і близьких, щоб не притягнути до себе чужу енергетику грошей, яка може похитнути ваш і так нестабільний фінансовий стан.

Віддаючи борг, згорніть купюри навпіл і пам'ятайте, що купюри, які ви віддаєте, повинні бути дрібніше, ніж позичали.

Не віддавайте грошей в дверному отворі і не передавайте через поріг, найкраще покласти їх кудись, наприклад, на полицю або комод.

Віддавайте борг в хорошому настрої і можете навіть дати трохи більше, ніж позичили, це приверне до вас енергетику грошей і фінансову удачу.

Віддавати борг найкраще в середу, четвер, п'ятницю і суботу, але стежте, щоб в ці дні не було великих церковних свят.

Які сни сняться до вагітності: 5 найчастіших варіантів

8 хитрощів економії, які допоможуть заощадити солідну суму