Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
На сесії Рівнеради розглянули понад півтори сотні питань (ВІДЕО)

На сесії Рівнеради розглянули понад півтори сотні питань (ВІДЕО)

Продаж наркотиків дітям, махінації із землею та чи віддавати місту мережі водопостачання та водовідведення територіальним громадам та селам області? Комусь відмовляли, чиїсь заяви - задовольняли. На сесії Рівнеради розглянули понад півтори сотні питань, якісь із них викликали бурхливе обговорення, інші - неабияк повеселили депутатів. Детальніше - дивіться.

Сперечались, сміялись, вирішували на сесії Рівнеради. Зокрема, місцевих активістів турбувало поширення наркотиків серед молоді, ще й з огляду на те, що на будинках пишуть шлях, де дістати зілля. В результаті, ще й посварилися з представниками влади, хто не зрозумів зміст електронної петиції про усунення вуличної реклами наркотиків у Рівному.

Також депутати направили звернення в до Голови апеляційного суду м. Рівне, аби він не відмінив або ж не змінив міри запобіжного заходу Андрію Федорчуку, на прізвисько Федір, якого пов'язують з численними рейдерськими захопленнями та аферами з нерухомістю. Якого одна із депутаток підозрює і в злочині проти себе.

Читайте ще: ремонту не видно, а він є: як у Рівному будівельники, наближені до влади, за копійки скуповують комунальні приміщення

Також сперечалися про можливі махінації із земельними ділянками на вулиці Шевченка. Люди підозрюють фальшування інформації.

А ще кажуть, разом із земельною ділянкою хочуть передати у приватну власність і тротуари.

Відтак, розглянули понад півтори сотні питань, наступна сесія Рівнеради запланована на 28 лютого.

 

 

Будьте з нами: Telеgram   Facebook   Instagram  Viber   Youtube

 

 

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: