Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Хто такі фуди і як заробляти на походах по ресторанах

Хто такі фуди і як заробляти на походах по ресторанах

Напевно ти вже знаєш, що блогери заробляють колосальні суми за те, що викладають красиві фото в Інстаграм, розповідають про своє життя, косметику і подорожі. Фуди - відносно новий напрямок в Блогерстві. Ці блогери ходять в ресторани абсолютно безкоштовно, їдять там кращі страви і отримують гроші за те, що рекламують ці заклади.

 Як стати таким блогером?

Для цього потрібно завести блог, швидше за все, в Інстаграмі. Але можна зробити це і в Фейсбуці, і як сторінку в Інтернеті. У Твіттері вести такий блог буде дещо проблематично.Далі доведеться трохи інвестувати в свій розвиток: купити телефон з гарною камерою, відвідати декілька закладів за свої гроші і цікаво написати про плюси і мінуси і про якісь цікаві страви. Важливо - фотографувати ці страви потрібно красиво.

Ресторанна культура – тренд, який швидко розвивається і на фуди є великий попит. Скоро ресторани самі знайдуть тебе і запропонують повечеряти у них і розповісти про це своїм читачам.

Скільки можуть заробляти фуди

Спочатку, швидше за все, тебе можуть запрошувати оглянути ресторан просто за відгук. Зазвичай в таких випадках тебе просто пригостять кращими стравами або дадуть депозит на певну суму, в рамках якого ти можеш замовити що завгодно.

Після пропонуватимуть розміститися в твоєму блозі за гроші. Близько 500 гривень спочатку і до 10 000 гривень, якщо твій блог стане мільйонником. Непогано за один похід в ресторан, чи не так?

Підбірка безкоштовних сайтів для вивчення англійської мови

Чому чоловіки і жінки відчувають щастя по-різному

Теги: Рівне 1

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: