Ці чоловіки здатні запаморочити голову і затуманити розум жінки настільки, що вона не відразу зрозуміє, що зв'язалася з альфонсом, а коли зрозуміє, буде шукати йому виправдання. Хто з знаків Зодіаку має звички альфонса і від яких чоловіків потрібно триматися подалі?

 Альфонс - це чоловік, який живе за рахунок жінки, причому, робить він це так спритно, що жінка сама дає йому гроші. Життя з альфонсом приречене на провал, адже після декількох місяців любові і пристрасті, правда все одно спливе на поверхню. Отже, як по знаку Зодіаку визначити, що перед вами альфонс?

Овен - природжений лідер, він з легкістю може завоювати серце жінки і змусити її почувати себе єдиною і неповторною. Вони вміють красиво залицятися, знають слова, які зможуть розтопити навіть найхолодніше жіноче серце, але вимагають за це винагороду. Чоловіків цього знака Зодіаку частково можна назвати альфонсом, але він в цьому ніколи не зізнається, навіть якщо його розкусять.

Телець - справжній чоловік, мужній, сміливий, відповідальний і вірний. Для нього сім'я - це святе, він довго йде до її створення і намагається забезпечити її всім необхідним зваливши на себе основний тягар матеріальної відповідальності. Ідея стати залежним від жінки не з'явиться у нього навіть в думках, для цього чоловіка це неприйнятно.

Близнюки шукають комфорт, тому будуть робити все, щоб опинитися там, де спокійно, добре і не самотньо. Якщо на даний момент цей комфорт у вигляді смачної їжі, розваг, грошей та інших благ може дати жінка, то він із задоволенням скористається цією можливістю. Звичайно ж, жінка буде по вуха закохана в Близнюків, тому відразу підступу не помітить, а він прекрасно скористається ситуацією. Тому з ними слід бути гранично обережними.

Раки дуже люблять флірт і швидкоплинні інтрижки, до серйозних стосунків вони йдуть довго, тому не гребують побути трохи в ролі альфонса і пожити за рахунок закоханої в нього жінки. Але це не означає, що Раки такі завжди, коли вони зустрічають свою любов, то готові піклуватися і виконувати всі її діяння, абсолютно не вимагаючи нічого натомість.

Лев народжений для того, щоб його хвалили, звертали увагу і співали оди любові, за це все він сповна розплатиться зі своєю жінкою увагою і турботою. Цей чоловік щедрий на подарунки і увагу, він не скупиться на квіти і любить балувати партнерку, тому опуститися так низько і стати залежним від жінки не зможе ніколи, гордість не дозволить.

Діви - прихильники традиційних цінностей, в яких чоловік в родині головний годувальник, тому навряд чи коли-небудь зможуть стати альфонсом. До того ж, Діви прекрасно заробляють і не потребують утримання, особливо з боку жінки. Діви дуже віддані, вони відчувають свою партнерку, відносини заради вигоди для них неможливі.

Терези цінують у відносинах відданість і вірність, та й самі вступають в серйозні стосунки тільки тоді, коли є щирі почуття. Почуття власної гідності, повага до партнерки і відданість не дозволять цьому чоловікові коли-небудь бути залежним від жінки або використовувати її в корисливих цілях. Вони дуже трепетно ??ставляться до жінок, балують їх, і хвалять, але абсолютно безкорисливо.

Скорпіон. На жаль, самий пристрасний чоловік їз всіх знаків Зодіаку, не за потрібне приймати від жінки матеріальну подяку за свою любов і увагу. Він здатний закрутити голову і підпорядкувати жінку настільки, що вона буде сама обдаровувати його без зайвих слів і прохань.

Стрільці дуже влюбливі і вітряні, їм необхідно постійно підтримувати в організмі рівень закоханості, тому коли одне вогнище згасає, вони відразу ж відправляються на пошуки іншого. В принципі, іноді вони не проти взяти у жінки грошову подяку, але якщо цей чоловік дійсно закоханий, він не те що не братиме або чекатиме подяки, він готовий покласти до ніг своєї обраниці все, за її кохання.

Козеріг ніколи не опуститься до того, щоб стати альфонсом, він знає собі ціну, вміє заробляти і абсолютно не потребує подібного. В любові в Козерогів все складно, тому що до обраниці висуває занадто завищені вимоги і в природі таких просто не існує. У будь-якому випадку, він вміє заробляти гроші і вміє їх витрачати, тому в сторонніх вливань потреби немає.

Водолії дуже незалежні, вони не зможуть жити за чиїмись правилами і умовами, тому роль альфонса для них зовсім не підходить. Вони складно сходяться з жінками, часом самі не знають чого хочуть, трохи скупуваті на увагу і подарунки, але жити за рахунок жінки точно не будуть.

Риби. Риби не соромляться жити за рахунок жінки, вміють нею маніпулювати і використовувати в своїх цілях. Хоча в голові його ідеальна картинка зовсім інша, він вам буде довго розповідати про почуття і духовності, про те, що там, де є любов, немає місця користі і вигоді. Слухайте, але не вірте, його слова навряд чи будуть збігатися з дійсністю.

Чому знайомства через Інтернет не переходять в реальні відносини

(,(http://rivne1.tv/news/silniy-ritual-na-shchastya-v-rodini-pozbavit-vid-svarok-i-prityahne-blahopoluchchya">Сильний ритуал на щастя в родині: позбавить від сварок і притягне благополуччя