Сьогодні, 10 серпня, відбувається футбольний поєдинок 2-го етапу Кубку України між командами "Верес" (Рівне) - "Колос" (Ковалівка) на Київщині. Як грають рівненські футболісти на чужому полі та ключові моменти матчу читайте в текстовій трансляції.

Головний тренер: Руслан Костишин

0' СВИСТОК АРБІТРА. ПОЧАТОК МАТЧУ

0' Перший офсайд фіксує арбітр у "Вереса".

2' Атака у "Вереса". Сікорський заходив у штрафний майданчик. Невдала спроба

3' Сікорський знову з м'ячем.

4' Момент у "Колоса" - гравці атакують ворота "Вереса". Удар у площину воріт. Голкіпер піймав м'яч.

7' Штрафний у виконанні "Колоса". М'яч влучає у перекладину і перетинає лінію воріт.

8' Арбітр фіксує взяття воріт. 1:0 на користь "Колоса" (С. Козир).

10' Штрафний у виконанні Котляра.

11' У боротьбі за м'яч Котляр опинився на траві. Арбітр фіксує порушення правил саме з боку "вересівця".

14' Перша жовта картка у матчі у Ралюченка.

19' "Колос" намагається атакувати. Вишняк падає на траву, але суддя не фіксує порушення, боротьба за м'яч.

24' Сікорський з м'ячем, назад на зозулю. Білий - на Западню. Далекий винос. Захисник "колоса" блокує Герасимця.

25' Арбітр призупиняє гру через спеку.

26' Гра продовжується.

30' Сфолив Котляр. Штрафний у виконанні "Колоса". Герасимець виносить м'яч подалі від штрафної.

31' Перепасовування між захисниками "Колоса". "Колос" атакує.

32' "Колос" атакує лівим флангом. Порушення правил проти Вадима Яворського.

33' Футболіст на газоні, медики надають йому допомогу.

35' Герасимець вкидає м'яч з-за бокової. Западня навішує в штрафну. Голкіпер виходить і вибиває м'яч подалі від воріт.

36' "Колос" намагається атакувати", "Вересівці" перехоплюють м'яч.

39' аут для гравців "Колоса". пас на Коропацького, пас на Бондаренко.

40' Перехоплення у "Вереса". Перекид на Герасимця. Западня забігає далі. Гравці "Колоса" встигли повернутись на позиції. Арітр показує кутовий.

43' Гравці "Колоса" пасують між собою, до центру і знову на захисників.

44' Закидання на лівий фланг.

45' "Верес" витискає суперника зі своєї частини поля.

+3 хвилини додаткового часу призначає арбітр.

У боротьбі за м'яч Бондаренко опинився на траві.

Штрафний у виконанні Богдана Когута. Доки м'яч був у повітрі завершився перший тайм.

ПОЧАТОК ДРУГОГО ТАЙМУ

46' Заміна у "Вереса". Замість Ралюченка - Орловський.

48' "Колос" перепасовується на своїй частині поля. Кучеров пресингує. Зозуля вкидає з-за бокової.

50' Аут для "Колоса".

52' Головою Бондаренко програє у повітрі. Яворський набирає швидкості. Кутовий для "Вереса" у виконанні Котляра.

55' Арбітр фіксує порушення правил з боку "Вереса". і ще одне порушення з боку "Колоса".

56' Котляр навішує у штрафну.

Не вдається у "Колоса" розвинути контратаку.

57' Западня з м'ячем. Котляр заходить у штрафну. Голкіпер "Колоса" піймав м'яч.

58' Порушення у "Вереса". Гравець "Колоса" лежить на полі.

59' Заміна у "Вереса". Замість Яворського - Степанюк.

61'Котляр намагався прострілом пасувати Сікорському. Не вийшло. Степанюк

61' Сікорський атакує ворота "Колоса". ГОЛ 1:1 "Верес зрівняв рахунок.

63' Атака "Колоса".

65' Кутовий у виконанні Котляра.

67' Заміна у "Колоса". Замість Вишняка виходить Рябов.

68' "Верес" атакує ворота" Колоса". Удар. Штанга.

69' "Заміна у Колоса". Замість Цибульського виходить Чегурко.

70' Порушення правил проти Борзенка. Степанюк сильно пасує на Білого. Степанюк відправляв у ворота м'яч, втім голкіпер вчасно зреагував.

71' Суддя знову призначає коротку перерву.

73' "Колос" проводить контратаку. Чегурко випустив м'яч за межі поля. Порушення правил фіксує арбітр, призначає штрафний.

74' Западня вводить м'яч у гру.

76' "Верес" атакує ворота "Колоса". Боротьба за м'яч.

79' Боротьба за м'яч.

82' У боротьбі за м'яч гравець "Колоса" опинився на траві. Штрафний у виконанні Зуєвича. М'яч вийшов за межі поля.

83' Заміна у "Вереса". Замість Сікорського виходить Сергійчук.

85' В підкаті уводить м'яч за межі поля Шевченко. Аут.

87' Штрафний у виконанні Білого. Удар. М'яч пролетів над перекладиною.

89' Арбітр призначає штрафний.

90' "Колос" пробиває. Козир пробиває низом.

Арбітр призначає 3 хвилини додаткового часу.

93' Сергійчук з м'ячем. "Верес" втрачає м'яч. Удар від воріт.

Свисток арбітра. Завершення основного часу.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Футбольний матч "Верес" (Рівне ) - "Колос" (Ковалівка) [ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ]

Додатковий перший тайм

Гол забиває Степанюк. 1:2 на користь "Вереса".

Небезпечний момент біля воріт "Колоса". Удар. Не реалізували "вересівці" момент.

Заміна у "Колоса": замість Ковталюка - Поздеєв.

Арбітр фіксує порушення правил з боку гравця "Колоса". Борзенко пробиває штрафний. Сильний удар на Сергійчука.

Жовта картка у Бондаренка. Білий тримається за ніс.

Жовта картка у Борзенка.

Орловський виборює м'яч. Віддає на Герасимця. Зозуля з м'ячем. Навіс у штрафну.

Коропецький закидає на Ковталюка. Гра біля воріт "Вереса". Небезпечний момент. "Верес" відбиває м'яч від своїх воріт. Атака воріт "Колоса". УДАР. Невдало.

Початок другого овертайму

На газоні Котляр, медики виходять на поле

Порушення правил проти Кучерова, жовта картка Колосівцю

Степанюк з м"ячем, підходить до штрафної, на газон Сергійчук. Жовта картка Степанюку

Атака "Колоса" , три на три, Западня отримує м"яч у ноги, переводить команду в атаку.

Герасимець прострілює, Котляр удар - і потрапляє в захисника "Колоса", кутовий пробиває Котляр.

Стандарт пробиває Борзенко, м"яч йде від нього за межі поля

Орловський на Герасимця не встигає до м"яча

Когут на правий фланг, Сергійчук не ловить передачу, відчувається втома обох команд.

М"яч від Сергійчука пересікає бокову лінію, аут вкидає "Колос"

Кучеров на Степанюка, останній не встигає до м"яча.

"Верес" здобуває перемогу, і виходить в наступний етап 1/16 Кубка України. Рахунок 2:1 на користь НК "Верес"