У Рівному та поблизу Клевані патрульні зафіксували двох водіїв електросамоката та електроскутера, які керували транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На порушників склали відповідні адміністративні матеріали.

Сьогодні, близько 2-ї години ночі, на автодорозі Н-22 Устилуг — Луцьк — Рівне, поблизу населеного пункту Клевань, інспектори зупинили електросамокат Kaabo Wolf, який рухався у дію комендантської години.

Під час спілкування з 22-річним водієм патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Поліцейські запропонували пройти огляд на визначення стану сп?яніння на місці зупинки, на що керманич погодився. Результат становить —1,66 проміле.

Також водій виявив бажання пройти огляд у медичному закладі. Результат огляду — 1,50 проміле.

Цього ж дня, близько 5-ї години ранку, на вулиці В?ячеслава Чорновола у Рівному патрульні зупинили електроскутер Crosser за порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування з 32-річним водієм патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на визначення стану сп?яніння. Результат огляду на місці зупинки показав — 2,07 проміле.

Патрульні склали на водіїв усі відповідні матеріали.

Про це повідомляють в патрульній поліції Рівненської області

Читайте також: Без прав, шолома і номерного знака: у Здолбунові зупинили 16-річного мотоцикліста