24 червня у громаді відбувся черговий збір крові, до якого долучилися 57 людей. Серед них 10 мешканців стали донорами вперше, решта — здають кров регулярно. Також 10 донорів отримали офіційні посвідчення.
Кров здавали працівники міської ради, комунальних підприємств, Костопільського центру ПМД та багатопрофільної лікарні, колективи місцевих садочків, шкіл, медичного коледжу та небайдужі жителі.
З нагоди Всесвітнього дня донора кожен учасник отримав заохочувальні подарунки від місцевого бізнесу: флаєр на безкоштовну каву з солодощами від кав'ярні «URBAN coffee» та квиток у кінотеатр «Кіно Доміно».
Про це повідомляють в Костопільській міській раді
Читайте також: Рівненський театр ляльок запрошує на урочисте закриття 51-го сезону