Патрульні поліцейські продовжують виявляти водіїв, які сідають за кермо після вживання алкоголю. Про це повідомила пресслужба патрульної поліції Рівненської області.

Так, учора близько 22:00 у селищі Рокитне сарненські патрульні зупинили скутер Honda, водій якого рухався без мотошолома та без номерного знака.

Під час спілкування з 69-річним керманичем інспектори помітили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд на місці зупинки. Чоловік погодився. Результат тесту становив 0,50 проміле.

Ще один випадок стався близько 23:00 у Рівному на вулиці Соборній. Патрульні зупинили електричний транспортний засіб Engwe.

Під час спілкування із 62-річним водієм поліцейські виявили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд за допомогою алкотестера показав 1,36 проміле алкоголю в організмі.

На обох порушників правоохоронці склали відповідні адміністративні матеріали.

Патрульна поліція закликає водіїв не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху й керувати транспортними засобами виключно у тверезому стані.

Читайте також: На Рівненщині патрульні виявили двох нетверезих водіїв електротранспорту