ЧИСТИМО І ПЕРЕМО
• Господарське мило – річ у побуті практично незамінна з тієї простої причини, що воно натуральне, безпечнн і гіпоалергенне.
• Якщо намилити господарським милом забруднені місця одягу до поміщення його в пральну машину, то туди не потрібно сипати ні порошку, ні відбілювача, ні кондиціонера ні антиплямних побутових хімікатів – речі і так будуть чистими, м’якими і пухнастими.
• Господарське мило відмиває посуд і прекрасно відпирає речі навіть у холодній воді, а тому особливо незамінне під час дачного сезону. Тим більше, що воду, що залишилася після цих процедур, можна спокійно виливати на землю в будь-якому місці – ніякої шкоди для рослин вона не несе.
• Щоб відмити навіть найзакопчені і брудні пательні (сковорідки), знадобиться близько 10 л води, велика каструля або таз, брусок господарського мила (натерти на тертці) і 2 краплі канцелярського клею (Не ПВА!). Все це слід гарненько перемішати, вилити в підготовлену каструлю, покласти туди пательні (тільки чавунні і залізні, без різного роду покриттів) і залишити на 30-40 хвилин. Після цього дістати посуд, промити теплою водою і протерти насухо.
Господарське мило для волосся
На думку косметологів господарське мило цілком може замінити застосування шампунів для миття голови. При цьому зникне лупа, зменшиться ламкість волосся і волосся придбають красивий і здоровий вигляд.
Рекомендація. При митті голови господарським милом треба намилити волосся і залишити на час поки миєтеся самі (виконує роль маски). Далі змиваємо мило водою і миємо волосся шампунем. Таке миття допоможе впорається з лупою і жирністю волосся.
Застосування господарського мила для догляду за шкірою обличчя і тіла
Для тих, у кого проблемна шкіра обличчя, рекомендують вмиватися господарським милом 2 рази на тиждень. Після вмивання нанесіть на обличчя живильний крем, що підходить для вашої шкіри.
Таке умивання порівнюють з пілінгом обличчя. В результаті шкіра обличчя стає підтягнутою, здоровою. Мило підсушує прищики.