Сьогодні матч 24-го туру чемпіонату Другої ліги відбувається у Ковалівці. Рівненський НК "Верес" грає з "Колосом".

Головний тренер - Володимир Мазяр

0' Свисток арбітра. Матч розпочато.

2' штрафний заробили господарі поля. Навіс. Неуспішний удар.

4' "Колос" атакує. Скидають назад. Мяч вийшов за межі поля.

7' Атака. Ігор Малиш не попав у пусті ворота.

9' Рівняни заробили штрафний. Луканюк подає на дальній кут. Футболісти обох команд не дістались до мяча.

12' штрафний удар у центрі поля. Ярослав Вишняк порушив правила проти футболіста "Вереса".

18' Атака "Вереса". Простріл у виконанні Литвиненка. Невдало.

24' ГОЛ!!! Кривошеєнко прострілює, "Верес" намагається захистити. Боровець забиває м'яч у ворота рівнян. 1:0 - на користь "Колоса".

26' М'яч у Спички. Пробиває, але м'яч пролетів вище воріт.

29' "Верес" атакує. Мяч у Спички. Знову невдала спроба.

31' Кривошеєнко з м'ячем.

34' Луканюк порушив правила проти Поздєєва.

36' Зіштовхнулись захисники обох команд. На поле вийшли медики. Семенко підводиться. Луканюк досі на газоні. Обоє продовжили гру.

38' Волошинович з м'ячем. навіс. Яременко підставляє ногу. ГОЛ!!!!! 1:1 - Верес зрівняв рахунок.

41' Семенко порушив правила проти гравця "Вереса". Гра триває.

43' Падіння у штрафному майданчику біля воріт "Вереса". Порушень не зафіксували.

44' "Верес" атакує. Порушення правил у Луканюка.

45' Пенальті у виконанні Поздєєва. ГОЛ! Рахунок 2:1 на користь "Колоса".

ПЕРЕРВА

Свисток арбітра

52' Жовта картка у Пінчука.

53' Пас на Бондаренка. Не проходить.

56' Вишняк пробиває. М'яч пролітає повз ворота.

57' Гра біля воріт "Вереса".

58' Боротьба за м'яч. Порушення правил проти голкіпера "Вереса". У Бондаренка - жовта картка.

61' Боротьба за м'яч у центрі поля. Жорстоко зіграв Бондаренко проти Волошиновича. Червона картка у Бондаренка. "Колос" грає меншості.

64' Волошинович з м'ячем. Гравці "Колоса" сфолили. Спичка пробиває штрафний. Удар. М'яч пролетів мимо воріт.

67' "Верес" атакує. Пробиває Лакуста. Мяч не зараховують.

Заміна у "Вереса". Замість Яременка виходить

68' Заміна у "Колоса". Замість Кривошеєнка виходить Коропецький.

69' "Колос" атакує. Притиковський порушив правила, чим заробив жовту картку. Штрафний. Поздєєв б'є, але стінка "Вереса" "не розпалась".

70' Боротьба за м'яч.

71' "Верес" атакує. Удар. ГООООЛ!!. 2:2 - Лакуста зрівняв рахунок.

73' Вихід сам на сам - Коропецький проти Семено. М'яч не пройшов.

76' Удар у виконанні Вишняка. Мимо воріт. М'яч знову у "Колоса". Вишняк пробиває. М'яч пройшов повз ворота.

79' Боротьба за м'яч біля воріт "Вереса". "Колос" активізувався. Не вдається "Вересу" вийти в контратаку.

Атака воріт "Вереса". Морозко пробиває з розвороту. Але мяч не влучає у ворота.

Заміна у "Колоса". Замість Коропецького виходить Цибульський.

Заміна у "Вереса". Замість Гарванка виходить Зозуля.

85' Активна боротьба за м'яч.

87' "Колос" атакує.

90' +4 хвилини додаткового часу

91' Пенальті! Футболісти "Вереса" бунтують. Поздєєв пробиває. ГОЛ! 3:2 на користь "Колоса".

94' Заміна у "Колоса".

СВИСТОК АРБІТРА. Матч завершився з рахунком 3:2 на користь "Колоса" (Ковалівка).