Безперечно, це саме той Дереш, якого ми полюбили за "Культ" і "Трохи пітьми", той, який нас здивував "Головою Якова"... Але водночас змінений до невпізнаваності (перші відгуки про нові книги це тільки підтверджують). Який, як і чому - про все дізнаємось 29 жовтня.
Любко Дереш вдруге у Рівному на запрошення Літератури.RV, і цього разу зустріч дещо визначальна.
- Адже нам виповнюється вже два роки (!). - А Любко Дереш був першим письменником, якому команда Літ.RV влаштувала презентацію у Рівному. Тому для нас це подвійне (чи вже аж потрійне) свято:)
Ми вас чекаємо! - о 19:00 - в приміщенні конференц-залу готелю “Мир” (Міцкевича, 32, 1 поверх)
КВИТКИ: попередній продаж - 20 грн у день заходу - 30 грн
Придбати: - (098)454-93-09 - (063)109-82-53
Від організації Література.RV
Місцезнаходження:конференц-зал готелю "Мир", Вул. Міцкевича, 32
Початок:29 жовтня о 19:00