На Білому озері рятувальники РОКАРСВО врятували двох людей, які опинилися у воді за пів кілометра від берега. Чоловік і підліток ледь не потонули після того, як їхній каяк почав занурюватися у воду.

На Білому озері рятувальники Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об'єктах (РОКАРСВО) врятували дорослого та підлітка, які опинилися у небезпеці посеред водойми.

Як повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, люди перебували приблизно за пів кілометра від берега та плавали на легкому гребному човні – каяку.

За попередньою інформацією, дорослий чоловік вирішив пірнути у воду, після чого човен почав тонути. Люди опинилися у воді та почали кликати на допомогу.

Небезпечну ситуацію через бінокль помітив рятувальник, який оперативно відреагував на подію. Завдяки швидким діям працівників РОКАРСВО обох потерпілих вдалося врятувати.

За словами Андрія Карауша, врятовані подякували рятувальникам за допомогу та вчасну реакцію.

Це вже дванадцятий випадок порятунку людей на водоймах Рівненщини від початку літнього сезону.

Читайте також: У Рівному скасували загальноміське свято «Випускник – 2026»