У Луганському державному медичному університеті, який після релокації працює в Рівному, відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам. Випускників привітали представники обласної влади, а найуспішніших студентів відзначили грамотами, нагрудними знаками та цінними подарунками.

Понад сто молодих людей отримали дипломи магістрів на урочистій церемонії в Луганському державному медичному університеті. Нагадаємо, що заклад вищої освіти релокувався до Рівного у 2022 році і відтоді успішно функціонує та розвивається.

Тут здобувають дипломи майбутні лікарі, педіатри, стоматологи та фармацевти.

На випуск завітав голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, щоб привітати вже колишніх студентів з важливою у житті подією.

Він також відзначив тих, хто має вагомі досягнення у навчанні, високі показники академічної успішності та активну громадянську позицію. Від РОР молоді люди отримали цінні подарунки, почесні грамоти й нагрудні знаки.

За свою історію Луганський державний медичний університет випустив понад 50 тисяч лікарів, які сьогодні працюють у 72 країнах світу. Вступна кампанія 2026 року представлена напрямками педіатрії, стоматології, медичної психології та фармації.

Про це повідомляють в Рівненській обласній раді

Читайте також: Апеляційний суд пом’якшив покарання юнаку за крадіжку на Дубровиччині