Понад сто молодих людей отримали дипломи магістрів на урочистій церемонії в Луганському державному медичному університеті. Нагадаємо, що заклад вищої освіти релокувався до Рівного у 2022 році і відтоді успішно функціонує та розвивається.
Тут здобувають дипломи майбутні лікарі, педіатри, стоматологи та фармацевти.
На випуск завітав голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, щоб привітати вже колишніх студентів з важливою у житті подією.
Він також відзначив тих, хто має вагомі досягнення у навчанні, високі показники академічної успішності та активну громадянську позицію. Від РОР молоді люди отримали цінні подарунки, почесні грамоти й нагрудні знаки.
За свою історію Луганський державний медичний університет випустив понад 50 тисяч лікарів, які сьогодні працюють у 72 країнах світу. Вступна кампанія 2026 року представлена напрямками педіатрії, стоматології, медичної психології та фармації.
Про це повідомляють в Рівненській обласній раді
Читайте також: Апеляційний суд пом’якшив покарання юнаку за крадіжку на Дубровиччині