За кермо в 15, а в автошколу з 14. В Україні зареєстрували петицію щодо можливості 15-річним їздити на мопедах, скутерах та мотоциклах. Свою пропозицію автори обгрунтували тим, що підлітки мають бути мобільними, щоб добиратися на навчання або ж навіть на роботу. Чи готові рівняни до неповнолітніх водіїв - дивіться далі у сюжеті.

 Підліткам просять дозволити їздити на мопедах, скутерах та мотоциклах на рік раніше, тобто з 15 років. Відповідну петицію, напередодні, зареєстрували на сайті Кабінету Міністрів України. Аргументували це тим, що 15-річним хлопцям та дівчатам необхідно добиратися на навчання, а хто ще й працює - то і на роботу. А з посвідченням водія вони стануть мобільнішими. Однак, рівняни, з якими ми поспілкувалися, навіть з такою метою, проти цих можливих змін.

Це більше недогляд нашої влади, було б добре якби були шкільні автобуси і дітям не доводилось ризикувати своїм життям і добиратися на скутерах. І їх би підвозили. Добре, а, що робити дітям, яким нема 15 років, як їм добиратися якщо транспорт ходить. Тобто, тут треба більш радикально якось все вирішувати і все ж таки наймати шкільні автобуси і розвозити дітей. От і все. Тому, що 15 років це вони через 2 роки закінчать школу, а як вони до 15 доберуться тоді, - каже рівнянка Катерина.

В петиції також просять дозволити підліткам з 14 років навчатися в автошколах, аби вони мали теоретичні та практичні знання на момент виповнення 15 років. Таку ідею Катерина підтримує. І додає, було б добре аби правила дорожнього руху знали усі його учасники.

Це доволі непогано, навчатися з 14 в автошколах щоб діти, бо в нас навіть пішоходи не знають як треба переходити дорогу правильно і навіть по пішохідному переходу да вони вискакують і все. Тобто, проводити якесь навчання всіх учасників дорожнього руху було б непогано. Ну в нас з 14 років дозволено дітям їздити на велосипедах по дорогах, але чи знають діти в 14 років як правильно їздити по дорогах? - додає вона.

Ще одна дівчина, яку ми зустріли розповіла, що зараз на електросамокатах, велосипедах, скутерах і мотоциклах їздять набагато молодші 15 років діти. І здебільшого не по правилах чим створюють аварійні ситуації. Тому щодо навчання ПДР вона не проти й з 12 років. А от стосовно кермування - виключно з 16.

Я вважаю, що діти ще в 14,15 років не сильно усвідомлюють наскільки, всю небезпеку дорожнього руху. Але їм потрібно знати правила, тому, що зараз їздять самокати, вони збивають людей, їздять взагалі не по правилах. Тому на такі засоби як самокати, навіть велосипеди я б хотіла щоби дітей навчали цього. А на рахунок мотоциклів і скутерів, я вважаю, що ще трохи рано. Хоча б з 16, - каже рівнянка.

Катерина зауважує, що їй особисто в 15 не надто було потрібне посвідчення водія. Тож своє вона отримала з повноліттям.

Як мені тільки виповнилось 18 років я здала на права. В 15 років мені особливо не потрібно було бути мобільною. Для цього в принципі, якщо мені кудись потрібно були транспорти, типу маршрутки, велосипеди.

За інформацією з петиції, тисячі 15-річних підлітків по всій країні вже керують мопедами та мотоциклами. А змога отримувати посвідчення водія в 15 узаконить їх дії. Щоправда Анастасія додає, в сільських місцевостях діти сідають за кермо значно раніше.

В багатьох селах, не селах в дітей 15,16 років, навіть молодших є мотоцикли і всерівно дуже велика кількість аварій з летальними наслідками. Тому чи доречно це. Якщо б вони дотримувались всіх правил, типу правильно одягалися, амуніція в них була, все по закону як має бути то ще можливо так. Але судячи з того як воно відбувається зараз я не впевнена чи це преведе до хороших наслідків, - розповідає рівнянка Анастасія.

Проти підлітків на дорогах і Сергій. Хлопець каже, навіть якщо дитина суворо дотримуватиметься правил дорожнього руху не факт, що це робитимуть інші.

Так само як їздить на машині так само щоб їздить на мотоциклах є ази, той самий входження в поворот, більшість людей цього не знає. Дітям давать їздить 15, 16 років ну це дитина. Тобто випускать дитину на трасу, вибачте, навіть якщо людина буде вміть їхать не факт, що інші дадуть їй просто проїхать. Тебе можуть підрізать. А коли ти ще й неповнолітній ну це лишня буде потім біда просто для батьків, - каже рівнянин Сергій.

Мотоцикли та скутери найбільш травмонебезпечні види транспорту навіть для досвідчених водіїв. Як альтернативу Анастасія розглядає автомобіль. Однак дозволити собі його можуть далеко не всі. Наразі петиція перебуває на етапі збору підписів. Якщо звернення отримає необхідну підтримку, Кабінет Міністрів буде зобов’язаний надати офіційну відповідь щодо можливості зміни правил для майбутніх водіїв.

 Читайте також: У Рівненській облраді 26 червня розглянуть 46 питань: кадрові рішення, тарифи та звернення до уряду